مقرون به صرفه سامسونگ کهکشان S6 Lite است در نهایت برای فروش در ایالات متحده

خوب آیا این یک تصادف خوشحال? صرف ساعت پس از گزارش آخرین سراسر کشور Galaxy Tab S5e معاملات اجازه می دهد به شما برای خرید 2019-منتشر 10.5-inch slate با شروع از $350 به جای $400 لیست قیمت ما هیجان زده به شما را خبر از دیر شده ما تجاری اولین 10.4 اینچ کهکشان S6 Lite.

خوشبختانه برای افرادی که نمی توانید صبر کنید برای گرفتن دست خود را در مقرون به صرفه S Pen-دارای حق اعمال تخته سنگ است که در B&H در می آید… این بار پذیرش سفارشات با یک شرکت وعده سریع تحویل در سراسر کشور. اگر شما عجله بسر می رسانید شما ممکن است قادر به دریافت شبکه های Wi-Fi را فقط کهکشان S6 مطلب با 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی تا پایان این هفته در انتخاب خود را از “موی خرگوش یا مرغوز آبی”, “آکسفورد خاکستری” یا “نوعی پارچه ابریشمی گل رز” رنگ.

در ضمن 128GB تنظیمات شما را به $429.99 است در انبار و آماده برای حمل می شود حق دور در واحد آکسفورد خاکستری رنگ در زمان نوشتن این مقاله, با رنگ های آبی و رز طعم هنوز هم تنها در دسترس برای قبل از سفارش و مبهم ذکر شده به عنوان “به زودی.”

به عنوان نام نشان می دهد این کهکشان سامسونگ S6 مطلب یک humbler نسبت سال گذشته high-end برگه S6 که به طور معمول شروع می شود در عظیم $650 با یک گل میمون 855 پردازنده در زیر هود. بدیهی است که در این مطلب مدل بسته بسیار پایین تر از Exynos 9610 SoC و همچنین 4 گیگابایت حافظه نسبت به 6 یا 8 پردازنده “به طور منظم” تب S6.
لیست نکند همچنان با کاهش وضوح صفحه نمایش پایین تر از دوربین های دیجیتال و فن آوری های صوتی و همچنین اسکنر اثر انگشت اما تب S6 Lite آمده با همان 7,040 میلی آمپر باتری به عنوان برگه S6 و بسیار شبیه آلومینیوم و شیشه ای ساخت و ساز. تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم شما مفید S Pen همراه با هر دو 350 $و $430 کهکشان S6 Lite گونه است که تخته سنگ اصلی استفاده بیش از Galaxy Tab S5e در حال حاضر به فروش می رسد در یک تخفیف مناسب و معقول توسط هر کس از سامسونگ به آمازون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>