8 سری که من فکر می کنم بهترین تلویزیون نشان می دهد از سال 2020 تا کنون

  • چیدن از میزبان تلویزیون را نشان می دهد که پخش شده تا کنون در سال 2020 به شناسایی بهترین تلویزیون نشان می دهد از سال است که به خصوص به چالش کشیدن در حال حاضر به لطف این واقعیت است که ما این مقدار را با کیفیت نشان می دهد وجود دارد.
  • وجود دارد بیشتر streamers ها و منابع از همیشه ارائه فوق العاده تلویزیون نشان می دهد برای لذت بردن از, به طوری که این لیست در حال حاضر شامل همه چیز از Netflix به آمازون و اپل تلویزیون+ و خیلی بیشتر.
  • در زیر شما پیدا کردن لیست ما از بهترین تلویزیون نشان می دهد که ما تا کنون دیده ام در سال 2020 در حال حاضر که ما در نقطه نیمه راه از سال است.

در دسترس بودن بسیاری از جریان ویدئو خدمات برای تکمیل کیفیت ارائه شده در شبکه های کابلی مثل HBO و AMC اند خوشا به مخاطبان تلویزیون با خجالت از ثروت برای لذت بردن از در حال حاضر-ماه-طولانی بیماری همه گیر کوروناویروس. تنظیم کیفیت کنار گذاشته و برای یک لحظه هیچ سوال ما رو بیش از اندازه کافی محتوا به انتخاب از برای لذت بردن از در حال حاضر, با تشکر برای همه چیز از وجود streamers مانند Netflix و آمازون جریان محصول به تازه واردان مانند تلویزیون اپل+ و دیزنی+.

هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم آن را بسیار قابل توجه است که در طول همه گیر است که یک پرچم در حال اهتزاز مانند Netflix واقعا کاسته تا در انتشار آن هم در همه (حتی اگر مقدار زیادی از تولیدات آورده بودند به طور موقت متوقف کند). در ماه جولای به تنهایی برای مثال Netflix آزاد 60 اصلی فیلم را نشان می دهد. اما ما همچنین باید توجه داشته باشید که ما به ارمغان می آورد به یک نکته جالب در تقویم در حال حاضر. ما در نقطه نیمه راه از سال 2020 که باعث می شود این زمان ایده آل برای متوقف کردن و گرفتن بورس از تلویزیون ما لذت می برد و تا کنون در این سال و در نظر گرفتن چه مستحق به ذکر است که در لیست بهترین تلویزیون نشان می دهد از سال 2020 تا کنون.

در زیر شما پیدا کردن سری 8 که شامل رتبه بندی از بهترین تلویزیون تا کنون در سال 2020 است. آن را ترکیبی از هر دو موجود نشان می دهد که عرضه جدید این فصل سال و همچنین به عنوان به طور کامل سری جدید در دسترس نباشد. لیست ما همچنین ارائه شده در هیچ منظور خاص با یک زن و شوهر محترم اشاره در پایان و تقریبا همه عمده streamers ها نشان داده شده است. و با که اجازه شیرجه رفتن در سمت راست:

Better Call Saul

منبع تصویر: AMC/Facebook

فصل 5 از AMC را Better Call Saul اولین بار در ماه فوریه و در این فصل من به طور کامل پردازنده و اعلام کرد که من در حال حاضر خیلی بیشتر از طرفداران این Breaking Bad prequel از من از Breaking Bad. دومی کمی grittier تر و خشن, در حالی که این یکی شده و یک شخصیت جذاب مطالعه ساخته شده در اطراف تماشای Bob Odenkirk تصویر وکیل جیمی مک گیل (با نام مستعار “ساول گودمن”) به آرامی و قطعا “شکستن بد است.” آن را همه در یک بار و شما می توانید با دقت یک لحظه خاص زمانی که جیمی برگ کنار فرشتگان و عبور بیش از.

وجود دارد در حال اجرا فهم با کارتل های فیلمبرداری کند و مکزیک چشم انداز نگاه کنید تا باور کند-رایت طبیعت قصه گویی باعث می شود آن را احساس می کنم مثل خواندن یک رمان به من … انگار فقط آنقدر به مانند اینجا.

اداره

منبع تصویر: Sundance در حال حاضر

این سری از فرانسه می شود رای من به عنوان بهترین نمایش من دیده ام در سال 2020 — در واقع من قصد دارم برای رفتن تا آنجا که به آن علاقه نشان می دهد ،

اداره (یا Le Bureau des Légendes, آن را به عنوان شناخته شده در فرانسه) یک درام جاسوسی شده است که به نام فرانسه معادل میهن. فصل 5 عرضه در این ماه در آمریکا (در ساندنس در حال حاضر کانال) اما بینندگان را به شیرجه رفتن به فصل 1-4 که در دسترس هستند به طور مستقیم از طریق ساندنس در حال حاضر و یا از طریق ساندنس در حال حاضر کانال add-on که شما می توانید به آمازون خود را نخست تصویری اشتراک (و شما همچنین می توانید قسمت های فردی از طریق آیتونز اگر دوست دارید). نشان می دهد در یک “دفتر” از Dírection Générale de la Sécurité Extérieure یا D. G. S. E. — فرانسه معادل سیا. شخصیت فرانسوی افسر اطلاعاتی گیوم Debailly (با نام مستعار “Malotru,” بازی بازیگر Mathieu Kassovitz که مخاطبان آمریکایی را به رسمیت شناخته و از فیلم Amélie) و به ظاهر معتبر tradecraft که او و همکار او ام آی فایو استخدام جذاب است به سازمان دیده بان.

ZeroZeroZero

منبع تصویر: آمازون

من نمی دانم که چگونه من کشف کردم این یکی. من تصادفا در سراسر ZeroZeroZero حادثه اما این سری که قطعا به من خوشحالم که من تا به حال یک آمازون نخست عضویت به طوری که من می توانید آن را به صورت رایگان. اگر شما از طرفداران از ریگ سری مانند Netflix بکشد Narcosشما قطعا لذت بردن از این یکی.

از آمازون رسمی توضیحات: “ZeroZeroZero است … اکشن, جرم و جنایت, درام, پوشا سه قاره و شش کشور مختلف با الهام از کتابی به همین عنوان از نویسنده پرفروش روبرتو ساویانو. مجموعه شرح سفر از کوکائین حمل و نقل, از لحظه ای که یک کارتل قدرتمند ایتالیایی جنایتکاران تصمیم به خرید آن تا زمانی که محموله تحویل داده شده است و برای پرداخت می شود. بین المللی تجارت کوکائین ریشه در شکننده شبکه ارتباط قدرتمند سازمان ها و افراد بی پروا.”

این جای خوب

منبع تصویر: NBC/Facebook

من به ان بی سی به جای خوب دیر و من خیلی خوشحال شدم. این سری که در دسترس است به طور کامل در Netflix, بزرگ است برای شراب خواری, همه در یک بار است که آنچه که من انجام داد. ما به دنبال ماجراهای یک گروه از انسان ها که مردن و رفتن به “جای خوب.” اما نشان می دهد نیست مذهبی خطبه در مورد آنچه اتفاق می افتد پس از مرگ شما و آنچه مورد نیاز است برای رسیدن به بهشت — آن را بیشتر از یک اخلاق بازی در مورد چیزهایی که ما بدهکاریم به یکدیگر به عنوان انسان است. شما به راحتی سقوط در عشق با شخصیت و آن را تنها نیم ساعت سری بنابراین شما قطعا هیچ بهانه ای برای اضافه کردن این یکی به شما باید شراب خواری لیست.

Fauda

منبع تصویر: Netflix

Fauda اسرائیل است تلویزیون سری توسعه یافته توسط سازندگان دو که می خواستم به بازتاب و نمایش بگذارد برخی از تجارب آنها و دیگران داشته اند در نیروهای دفاعی اسرائیل.

در اینجا چگونه بار از اسرائیل توصیف این مجموعه: “اگر شما تا به سرعت Fauda شرح زیر نخبگان اسرائیلی عملیات واحد انجام ماموریت های مخفی در کرانه باختری است. فصل سوم باز می شود با مرد پیشرو Doron Kabilio کار مخفی به عنوان یک مربی بوکس برای بشار یک جوان فلسطینی که پسر عموی گریزان حماس.” وجود دارد مقدار زیادی از عمل و gunplay در این محکم بسته شده, هیجان انگیز و سرگرم کننده واقعیت: تلویزیون اپل+ فقط برداشت , تهران, جدید, هیجان انگیز سری از یکی از نویسندگان برای Fauda (اگر وجود دارد ما تاریخ انتشار نشده).

Narcos: مکزیک

منبع تصویر: Netflix

Narcos: مکزیک است که یک spin-off از Netflix اصلی Narcos سری که دنبال misadventures از بدنام رهبر کارتل مواد مخدر پابلو اسکوبار کلمبیا است. یک بار Escobar کشته شد در Narcos سری نشان می دهد در ادامه برای یک فصل با تمرکز بر روی یک کارتل که رونق در Escobar را از خواب بیدار و سپس نشان می دهد تصمیم به ترک کلمبیا به طور کامل و پیوند خود را به مکزیک برای این اسپین آف.

از Netflix رسمی توضیحات: “Narcos: مکزیک فصل 2 ادامه داستان Miguel Ángel فلیکس گالاردو در حال حاضر پدرخوانده مکزیک کارتل — به گوادالاخارا کارتل — به عنوان او در تلاش برای حفظ کنترل رشد امپراطوری خود و آشتی دادن خیانت و فداکاری او را در راه خود را به تبدیل شدن به El Padrino. به عنوان اصطکاک بین های مختلف ‘میدان’ از کارتل افزایش می یابد, فلیکس را کنترل اوضاع ورقه. در ضمن مرگ DEA agent Kiki Camarena در دست کارتل ها و سیاستمداران فاسد را به ارمغان می آورد یک طوفان یا رگبار تگرگ از قصاص به مکزیک است.”

کمی امریکا

منبع تصویر: سیب

زمانی که تلویزیون اپل+ سری کوچک امریکا برای اولین بار عرضه در streamer من raved که این باعث می شود یک اشتراک به اپل Netflix رقیب ارزش آن همه توسط خود را. اما شما لازم نیست که به کلمه من برای آن را — نشان می دهد, گلچین سری تشکیل شده از مجموعه ای از داستان های زندگی واقعی از مهاجران به آمریکا لذت می برد و خیلی زود ستایش از منتقدان که این افتخار 100% منتقدان نمره در گوجه فرنگی فاسد در حالی که کمی. و آن را نه معطوف زیادی از آن. از زمان نگارش این توافق دارای 94 درصد نمره در گوجه فرنگی فاسد و 85% نمره از بینندگان.

پس از تماشای این 8-قسمت گلچین سری که با استفاده از هر نیم ساعت قسمت به نمایش بگذارد حوادث از زندگی واقعی مهاجران و نسل اول آمریکایی, شما باید بدانید که حق کردن خفاش است که از سری بسته های بزرگ عاطفی erikson. داستان وجود دارد مانند کسانی که از مادر تنها در تلاش برای پایان می رسد دیدار یک جوان آفریقایی ارز دانشجویی که idolizes آمریکا کابوی, کودکان نگه داشته و دور از پدر و مادر که گرفتار شده ام تا در باتلاق آمریکا مهاجرت بوروکراسی — هر قسمت می گوید یک داستان متفاوت است. نشان می دهد, به موقع بودن, باید, بدون, گفته, اما آن را نیز ندارد به شما ضرب و شتم بر سر سیاست ، اگر شما اجازه دهید آن را در این سری قرار داده خواهد شد شما را از طریق wringer شما را خرد خواهد شد و شما خواهد بود سوگند (اغلب در همان قسمت) و tاو بهترین بخش این است که “coda” در پایان هر قسمت. که زمانی که شما از دیدن تصاویر از شخصیت های اصلی آن و به طور خلاصه دیدار با زندگی واقعی تمرکز داستان شما فقط تماشا.

Schitt نهر

منبع تصویر: Pop/Facebook

هیچ کس واقعا نیاز به دانستن بیشتر در مورد Schitt نهر رفتن به این فوق العاده کانادا طنزهای تلویزیونی. موجود در Netflix این سریال کمدی ساخته شده است در اطراف یک بار-ثروتمند رز خانواده است. ثروت از اجاره ویدئو های زنجیره ای که قبلا متعلق به تاجر جانی رز و غیر عادی سابق صابون ستاره, همسرم, Moira. فرزندان خود را به الکسیس و دیوید رز و همه از آنها استفاده می شود به چیز بهتری از زندگی تا زمانی که آنها مجبور به نقل مکان به شهر Schitt نهر است که آنها خود را پس از خرید آن را به عنوان یک شوخی است. خود را مجبور به نقل مکان ناشی از این گل رز’ کسب و کار سابق مدیر غارت ثروت خانواده, ساخت این نوع از ماهی خارج از آب اما نیز وجود دارد عمق باور نکردنی و رشد نشان داده شده توسط این فریب آمیزی شخصیت های کم عمق که بسته بندی شده به نیم ساعت قسمت. شما قلاب می شود بسیار سریع است.

محترم اشاره

من می خواهم به نیز به ویژه اشاره به دو نشان می دهد که من فکر می کنم مستحق بودن در این لیست — من عاشق هر دو آنها و فکر آنها فوق العاده بودند قرنطینه binges — این درست است که هیچ یک از این آمد در سال 2020 است. اما من کشف آنها را در این سال به این دلیل بود که من ضمیمه آنها را در پایان.

برای اولین بار فرود سقوط در شماموجود در Netflix بکشد.

این کره ای سری با تمرکز بر یک کره جنوبی اری برنده زن که دارای یک پاراگلایدر حادثه و به پایان می رسد تا در سراسر مرز. او را برداشت تا خوش تیپ کره شمالی گارد و من قصد ندارم به هر چیز دیگری می گویند. شما باید قادر به حدس بزنید چه اتفاقی خواهد افتاد از آن به تنهایی. وجود دارد یک رومئو و ژولیت جنبه ای به داستان و تیم تولید استفاده می شود کره شمالی جداشدگان به رنگ یک نگاه واقع بینانه در زندگی در داخل کشور و دوباره نشان می دهد که فقط عکس کلی.

در نهایت من به ذکر است یکی دیگر از کره ای سری نیز موجود است در Netflix بکشد: Hyori تخت & صبحانه.

منبع تصویر: Netflix

این یک واقعیت نشان می دهد, بازیگران مشهور کره ای, زن و شوهر, Lee Hyori و شوهرش Lee Sang-به زودی. او یک بازنشسته عضو سابق یکی از اولین گروه های K-pop ساخته شده یک تن از پول و پس از آن ازدواج کردم و عقب نشینی به کره جنوبی, جزیره ججو. آنها تصمیم به باز کردن در خانه خود به مهمانان به عنوان یک تخت خواب و صبحانه و فیلم تمام اتفاقات.

من به این نمایش پس از از دست دادن علاقه در تراس خانهیکی دیگر از Netflix سری واقعیت (از ژاپن) به دلایلی که بیش از حد متعدد به به اینجا بروید. هر کس در Hyori تخت & صبحانه بسیار دوست داشتنی با تصاویری بزرگ هستند و آن را نوعی ذهنی خود را خراش سفر خارش تا زمانی که آن را بی خطر به واقع به انجام در زندگی واقعی دوباره.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>