این 5nm اپل A14 در آی فون 12 5G خواهد بود که سریع ترین و با صرفه همراه چیپ ست

ما فقط یک درآمد سه ماهه کنفرانس تماس با TSMC های ریخته گری است که باعث می شود اپل یک سری Qualcomm Snapdragon چیپست در گوشی های و اخبار بسیار جذاب است.

در حالی که صحبت کردن در مورد چگونه بعدی پردازنده های تلفن همراه تولید گره های سرمایه گذاری را رقیق درآمد خود را با چند درصد در سه ماهه TSMC در حاشیه تایید کرد که 5nm چیپ ست های ما بسیار نزدیک تلفن های آینده. در حال حاضر که در آن کسانی که پردازنده های جدید بروید ؟

چرا آیفون 12 سری البته به عنوان TSMC مخفیگاه آنان که 5nm در حال حاضر خواهد شد کمک به درآمد خود را در پاییز البته با فقط 8 درصد است. بخش عمده ای از این تراشه ها را به اپل البته به عنوان بعدی A14 چیپ ست است که انتظار می رود برای اولین بار یک انجام می شود با 5nm گره.
کوالکام در حال حاضر ضرب و شتم اپل با معرفی اولین تلفن همراه با پردازنده که شکست 3GHz فرکانس clock سد به سمت بالا هر چند با 3.1 GHz اوج سرعت ساعت به تازگی اعلام کرد 7nm Snapdragon 865+ چیپ ست بنابراین اپل برای نشان دادن چیزی بیشتر با A14 در 5nm.

آی فون اپل 12 A14 خواهد بود که سریعترین و بیشترین قدرت کارآمد و پردازنده های تلفن همراه

با توجه به ساخت برنامه های TSMC را 5nm تکنولوژی است که حدود 15 درصد سریعتر اما با استفاده از 30% انرژی کمتر از زمان 7nm گره است که در Snapdragon 865+ یا اپل A13 فعلی mobile champs.

چرا اپل نیاز که بسیار بیشتر از قدرت داده شده که A13 است که در حال حاضر سریعترین تلفن همراه چیپ ست کردن وجود دارد ؟ آن ممکن است اجازه می دهد تا آن را به سرانجام شروع به انجام آن آر/VR و دیگر تصویربرداری رویاهای.

پس از همه, LiDAR دوربین از iPad Pro 2020 است که انتظار می رود بریزد پایین به آیفون 12 نرم افزار دوربین مجموعه نیز هست اما آنچه که اپل انجام می شود با آن باقی مانده است دیده می شود.

TSMC نیست توقف در اینجا هر چند, اما در حال آماده سازی برای معرفی 3nm مرتبه در سال 2022 خواهد بود که کاملا جدید گره نسل در مقایسه با زمان 5nm و 7nm گره خواهد شد و ماندن با ما برای آینده قابل پیش بینی در حالی که پردازنده های معماری اضافه کردن ویژگی های بیشتر به جای مبارزه بر روی سرعت و فرکانس clock.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de