5G آیفون 12 سری می تواند کشتی با این به بیرون درز 20W شارژر سریع

موجود 18W شارژر

اندروید تولید کنندگان از سراسر جهان باید به طور مداوم بهبود یافته شارژر خود را با پشتیبانی از سرعت سریع تر. این ارتقاء به نوبه خود کمک کرده اند جای بزرگتر باتری.اپل از سوی دیگر است.

آیفون 12 سری می تواند کشتی با 20W شارژر

دره سیلیکون بر اساس شرکت حمل آی فون اصلی بود که معروف معرفی شده در مرحله توسط استیو جابز در ماه ژانویه سال 2007 با یک جمع و جور 5W شارژر بود که کاملا قابل قبول است. موضوع این است که اپل پس از استفاده مجدد آنچه که به طور موثر قدرت همان آجر در هر سال پس از. برخی از پیشرفت های ساخته شده توسط حمل و نقل یک 18W شارژر سریع با آیفون 11 Pro در سال گذشته اما استاندارد آی فون 11 هنوز راه اندازی با یک 5W آجر.

با توجه به یکی leaker هر چند اپل به زودی می تواند پایان دادن به یکی از بحث برانگیز ترین شیوه های حمل و نقل در کل آیفون 5G 12 و آیفون 12 نرم افزار سری جدید 20W سریع شارژ آداپتور.

پیشرفت به سرعت شارژ به احتمال زیاد حداقل در مقایسه با زمانی که به 18W شارژر که با حمل آی فون 11 Pro. با این حال باید آن را اثبات عظیم افزایش بیش از پیش فرض 5W آجر است که کشتی ها با آی فون 11.

جدید قدرت آجر است که در تصویر بالا را پشتیبانی محبوب USB Power Delivery استاندارد از طریق شامل USB-C پورت. آن را نیز باید به همراه یک USB-C به کابل رعد و برق در آی فون ،

با وجود شایعات زودتر آیفون 12 و آیفون 12 Pro انتظار می رود برای حفظ موجود اتصال رعد و برق. اپل در حال حاضر انتظار می رود به جست و خیز USB-C به طور کامل بر روی آی فون و رفتن به طور مستقیم به یک portless اجرای چیزی که می تواند اولین بازی در اوایل سال آینده.

اپل همچنین از بین بردن EarPods از جعبه

همانطور که در گزارش ماه گذشته و موید اوایل این هفته جدید آداپتور برق است که نه تنها تغییر از آمدن به آیفون جعبه بعد از این سال. اپل گزارش شده است که برنامه ریزی به خندق سیمی EarPods به طور کامل.

دومی بوده است که لوازم جانبی استاندارد برای سال اما تیم کوک-led شرکت در حال حاضر می خواهد به تمرکز بر روی فروش AirPods به خریداران. قابل اعتماد تحلیلگر Ming-Chi Kuo می گوید این تصمیم به خندق EarPods باید فورا افزایش تقاضا برای گوشی بی سیم.

برای استفاده کامل از وضعیت اپل است که درک می شود برنامه ریزی AirPods ارتقاء مبارزات انتخاباتی که شروع خواهد شد بعد از آن در سال.

جزئیات باقی می ماند و معلوم نیست در این مرحله اما آن می تواند شامل هر چیزی از ارائه تخفیف برای آیفون 12 خریداران ایجاد آی فون و AirPods, بسته نرم افزاری, بسته, و یا معرفی یک AirPods ارتقاء برنامه.

این حرکت باید حفظ منافع موجود و در صورت دوم-gen AirPods در ماه های منتهی به خود را جایگزین. گزارش ها نشان می دهد اپل در حال برنامه ریزی برای راه اندازی AirPods 3 در نیمه اول سال 2021 با AirPods Pro-مانند طراحی داخلی و ارتقاء.

اپل, آی فون, 12, اعلام, قیمت, ویژگی های

این تغییرات مهم باید تبدیل به رسمی در سه ماهه چهارم سال 2020 به احتمال زیاد در اواخر ماه اکتبر. اپل به طور معمول نسخه های جدید اپل در ماه سپتامبر اما COVID-19 تاخیر بنا به گزارش این شرکت را مجبور به تاخیر چیزهایی که توسط حداقل یک ماه.

برای کسانی از شما که آگاه نیست, آیفون 12 سری است که انتظار می رود به ویژگی های OLED صفحه نمایش کامل با کوچکتر شکاف به عنوان استاندارد. این باید همراه با جدید A14 Bionic چیپ ست و 5G اتصال به شبکه.

قیمت گذاری باید نگاه به شرح زیر است:

  • 5.4-اینچ, آی فون, 12 – $649
  • 6.1 اینچی آیفون حداکثر 12 – $749
  • 6.1-اینچ, آی فون, 12 Pro – $999
  • 6.1-اینچ, آی فون, 12 Pro Max – $1,099

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>