5G آیفون 12 سال 2020 مدل های خوانده شده را علامت اپل را تکمیل انتقال به صفحه نمایش OLED

نه این که آن را می آید به عنوان یک سورپرایز بزرگ اما حتی پست 5.4″ آیفون 12 و 6.1″ 12 Max مدل با تکه تکه وضوح صفحه نمایش را ظاهرا با صفحه نمایش OLED با گزارش شاخص Nikkei امروز.

آن را دقیقا روشن کند که آیا یکی از کسانی که خواهد یا نمی خواهد نگه داشتن تلفن همراه ال سی دی صفحه نمایش صنعت زنده اما آن را نه تایید شده توسط منابع صنعت که در سال 2020 را ببینید کامل اپل انتقال به صفحه نمایش OLED و نمی توان آن را به دنبال بازگشت.

چهار جدید اپل تمام خواهد شد مجهز به OLED انعطاف پذیر را نمایش می دهد. اما هنوز هم وجود دارد یک شکاف و یا “fringe” در بالای آی فون چرا که اپل قادر به ادغام صورت ID ماژول به نمایش,” نوک یک صنعت خودی نیکی.

در حال حاضر شکی نیست که در سال 2020 خواهد بود که اولین سال است که اپل به زودی نسخه آیفون و 12 کوارتت که در آن همه گوشی ها خواهد شد با استفاده از صفحه نمایش OLED تکنولوژی. در آن زمان این شرکت با 9 سال به سوئیچ به OLED پس از اولین Galaxy S توسط سامسونگ معرفی شد با یک منحصر به فرد و هنوز اثبات نشده 480×800 Super AMOLED, صفحه نمایش است اما گرفتن وجود دارد در حال حاضر که این فن آوری ارزان تر است و همه جا.

ال جی ممکن است در اپل تغییر کامل به صفحه نمایش OLED

متاسفانه همه جا هنوز هم به این معنا نیست که تنها بازی در شهر اتحادش را تغییر زمانی که آن را می آید به صفحه نمایش OLED و با توجه به یک تامین کننده به معنی قیمت تحریف بنابراین اپل به دنبال راهی برای خروج از آن وابستگی مشترک با سامسونگ از جمله کار بر روی چیزهایی مانند microLED فن آوری است. در سال گذشته اپل سعی کردم به حرکت به دور از سامسونگ توسط کاوش LG و بوع اما عملکرد آنها نبود تقریبا به اندازه کافی برای هر چیزی اما دسته های کوچک و یا تعمیر قطعات سامسونگ دوباره رو سهم شیر را از آی فون OLED تامین سفارشات.
در حال حاضر, اما, اپل, است ظاهرا با اعتماد به نفس است که الجی در نهایت به وظیفه و رسانه های کره ای گزارش شده است که آن را دستور داده است تا 20 میلیون 6.1″ آیفون 12 حداکثر پانل از آن است. 12 حداکثر خواهد بود مستقیم وارث فعلی آی فون 11 که در تبدیل شده است محبوب ترین گوشی ها برای خرید در ایالات متحده پس از راه اندازی.

این واقعیت است که اپل اعتماد LG با آن 6.1″ پنل OLED نشان می دهد که یک سطح از آمادگی که LG احتمالا باید در سال گذشته و توضیح می دهد که سرمایه گذاری سنگین و اولويت خود را کوچک و اندازه متوسط OLED پنل و خطوط تولید.

سه تن دیگر از جدید اپل – 5.4″ آیفون 12, 6.1″ آیفون 12 نرم افزار و 6.7″ آیفون 12 Pro Max – که به نمایش عرضه شده توسط سامسونگ به میزان 55 میلیون دستور در کل. این اعداد و ارقام نشان می دهد که اپل انتظار دارد که حداقل 75 میلیون آیفون به فروش می رسد در سه ماهه اول پس از آیفون 12 انتشار در پاییز و بزرگترین سهم از آن با LG ساخته شده را نمایش می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>