5G گوگل صفحه 5 ممکن است با تاخیر بیش از حد

گوگل صفحه 4a راه اندازی شده است تا با تاخیر اوت به دلیل شرایط فعلی بازار و در حال حاضر YouTuber جان Prosser معتقد است گل سرسبد گوگل صفحه 5 ممکن است برخی از تاخیر خود را دارد.

این صفحه 5 ممکن است راه اندازی در تاریخ بعد از حد معمول

فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه در سوال موفق به رفتن به جزئیات در مورد این موضوع هنوز چنین سناریویی نیست کاملا تعجب آور با توجه به رقابت. سامسونگ گزارش شده است که برنامه ریزی یک توجه داشته باشید کهکشان 20 و کهکشان برابر 2 رونمایی در ماه اوت با یک تاخیر راه اندازی احتمالا ماه بعد. اپل, از سوی دیگر, شده است, معرفی مدل های آی فون جدید در هر ماه سپتامبر مانند ساعت به هشت سال گذشته است.

تنها دو دستگاه که تا کنون با آن مواجه انتشار تاخیر اما در این سال به نظر می رسد به عنوان اینکه کل اعلام رویداد می تواند تحت فشار قرار دادند تا اکتبر. که قبل از انتشار در اواخر این ماه یا در اوایل ماه نوامبر است.

گوگل به طور معمول معرفی پرچمدار جدید گوشی های هوشمند در اوایل تا اواسط ماه اکتبر. با توجه به این تاخیر مواجه با رقیب برندها و این واقعیت است که آن را نمی ممکن است راه اندازی ‘به سختی آبی’ صفحه 4a تا هفته اول ماه اکتبر گوگل صفحه 5 رونمایی می تواند تحت فشار قرار دادند تا نوامبر است.

گوشی های هوشمند ممکن است ضربه قفسه های یک زن و شوهر از هفته بعد حمایت بلافاصله توسط عظیم فصل تعطیلات کمپین های بازاریابی. شکرگزاری و جمعه سیاه خواهد بود فقط در اطراف گوشه ،

آیا این پتانسیل استراتژی اثرات فروش مثبت یا منفی باقی خواهد ماند دیده می شود اما. یک چیزی که روشن است این است که اپل و سامسونگ را بدون رقابت بیشتر در راه اندازی اگر درست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net