3 ویدئو در حال ویرایش برنامه های اندروید, برای هر بودجه و سطح مهارت

بر خلاف چه چیزهایی بر روی آی فون و آی پد کاربران آندروید ندارد و تقریبا همان انتخاب حرفه ای برنامه ها را انتخاب کنید با خوب ترین ویدیو در حال ویرایش نرم افزار در گوگل پلت فرم معمولا درخواست هزینه اشتراک ماهانه پرداخت.

من شخصا ترجیح می دهم من گوشی برای اجرای آندروید, بنابراین من از طریق رفت همه معروف و محبوب ویرایش فیلم apps on Google Play برای پیدا کردن بهترین کلی ویرایش ویدئو ارائه می دهد که می تواند مناسب برای هر نوع کاربر است.

ویدئو در حال ویرایش برنامه های آندروید در این لیست:

  1. Cute CUT – ویرایشگر ویدئو و فیلم ساز
  2. Video Editor & Video Maker – InShot
  3. Adobe Premiere راش — Video Editor

Cute CUT – ویرایشگر ویدئو و فیلم ساز

قیمت: $5.99 | دانلود در Google Play
پشتیبانی از لایه های ویدئویی: بله
پیرایش و برش: بله
یک بار پرداخت: بله
اگر شما به دنبال برای فاینال کات طرفدار و یا Adobe Premiere Pro-مانند ویرایش ویدئو تجربه در قرص یا گوشی Android خود این بهترین برنامه خارج وجود دارد وجود دارد.

این پشتیبانی از دو تصویری لایه ها در یک زمان بسیاری از لایه های تصویر در علاوه بر این به صدا و موسیقی لایه. پس از گرفتن آویزان از آن حرکات و بدانند چه آن تا حدودی نامشخص آیکون منظور انجام اتوماتیک و دستی انتقال رنگ رتوش, بالا بردن سرعت و یا کم کردن سرعت ویدئو – آن تمام می شود یک تکه از کیک. این برنامه نیز بسیار خوب طراحی شده برای پرتره و حالت های هوشمند و ویرایش ویدئو, اما همچنین پشتیبانی از جهت گیری چشم انداز برای کاربران قرص.

آن است که واقعا به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید به دسکتاپ مانند قدرتمند ویرایش ویدئو تجربه در آندروید, در یک قیمت معقول. یکی از جنبه های منفی آن هستند که Cut زیبا به نظر می رسد رها شده در برنامه. آن دیده نشده و به روز رسانی از اواخر 2018 و هیچ ویژگی های اصلی اضافه شد همیشه از من اول آن را خریداری در اواسط 2017. اما از سال 2020 آن را هنوز هم یک انتخاب فوق العاده و مسلما بهترین انتخاب برای اکثر مردم است.

Video Editor & Video Maker – InShot

قیمت: $29.99 | دانلود در Google Play
پشتیبانی از لایه های ویدئویی: ندارد
پیرایش و برش: بله
یک بار پرداخت: بله

اگر شما پس از سادگی و اساسی تصویری رتوش برای رسانه های اجتماعی, هیچ چیز ضربان InShot. هر چند خود را یک بار قیمت $29.99 ممکن است یک کمی زیادی برای آنچه در آن می کند همچنین دارای یک جایگزین $2.99 اشتراک ماهانه گزینه است.

InShot فراهم می کند صاف و آسان به درک ویرایش ویدئو تجربه و در حالی که آن را پشتیبانی نمی کند بیش از یک لایه ویدئو, بسیاری از کلیپ ها را می توان در یک جدول زمانی کمرنگ سرعت و یا آهسته. این برنامه همچنین می توانید اضافه کردن موسیقی, برچسب, متن و پوشش می دهد تمام اصول اولیه از آنچه شما نیاز دارید که برای کامل Instagram تصویری.

با آن قدرت و سادگی و به روز رسانی مکرر این یک برنامه است که به احتمال زیاد برای توجیه قیمت آن برای رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها و vloggers که نیاز به چیزی اساسی و آسان برای استفاده بر روی بروید.

Adobe Premiere راش — Video Editor

قیمت: $9.99 در هر ماه | دانلود در Google Play
پشتیبانی از لایه های ویدئویی: بله
پیرایش و برش: بله
یک بار پرداخت: هیچ

اگر شما تا کنون مورد استفاده iMovie یا Adobe Premiere این است که نزدیک ترین شما می توانید به داشتن این برنامه در گوشی های هوشمند آندروید. راش نیز کارآمد ترین و حرفه ای گزینه در اینجا قادر به همگام سازی کار خود را بین دستگاه های خود را پس از شما انجام می شود ویرایش در این حرکت شما به سادگی می توانید در ادامه کار بر روی کامپیوتر شما. این نه تنها پشتیبانی از همه نوع از لایه ها یکی را تا به حال نیاز, اما حتی فیلتر های ویدئویی.

اما این در نهایت کامل برنامه ویرایش فیلم می آید در هزینه. در علاوه بر این به حمایت از یک تکه بزرگ از گوشی های هوشمند آندروید وجود دارد خارج وجود دارد, Adobe می پرسد برای $9.99 در هر ماه برای آن که دلایل اصلی آن را برای اولین بار در این لیست است.

مگر اینکه شما یک حرفه ای هستید که می توانید به استطاعت ماهانه درخواست قیمت و ویرایش ویدئوها در تمام زمان Adobe Premiere عجله آسان نیست توصیه می شود. اگر, اما, شما نیاز به قدرتمند ترین اندروید برنامه ویرایش فیلم و سمت راست گوشی های هوشمند برای آن – این است.

به طور کلی توصیه من ناز قطع برای بسیاری از افراد آن را به عنوان پوشش می دهد تمام پایگاه های ما در اینجا به دنبال. برای بزرگتر آرایه ای از برنامه های ما نیز باید یک 2018 لیست بهترین های اندروید دوربین و ویرایش عکس و ویرایش ویدئو نرم افزار. متناوبا ما مشابه recenly-لیست به روز شده برای کاربران آی فون.

آیا شما ویرایش ویدئوها در دستگاه اندیشه خود را ؟ اگر اجازه دهید ما می دانیم که برنامه آیا شما پیدا کردن آن مفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>