این 14nm گیرین 710A است SMIC اولین تراشه ساخته شده برای Huawei

TSMC بزرگترین قرارداد تولید کننده تراشه در جهان است. شرکت هایی مانند Apple, Huawei, کوالکام و دیگران ارسال طرح های خود را به تایوان بر اساس ریخته گری که در آن آنها تولید می شوند. ماه گذشته وزوز در اطراف کولر آبی بود که هواوی در حال شروع حرکت برخی از کسب و کار خود را به دور از TSMC و تبدیل آن به SMIC به جای. دومی بزرگترین ریخته گری در چین و Huawei ممکن است تصمیم گرفته اند که آن را احساس امن تر ارسال کسب و کار راه خود را. در حال حاضر Huawei توسط TSMC دومین مشتری پس از اپل اما با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خرناس اطراف TSMC وجود دارد هیچ گفتن چه او ممکن است انجام دهید به منظور تحمیل درد بیشتر در این شرکت است.

بزرگترین حرکت نزولی با استفاده از SMIC به جای TSMC است که سابق است که به عنوان فن آوری های پیشرفته به عنوان دومی. TSMC تولید برش لبه 5nm تراشه های این سال که شامل 171.3 میلیون ترانزیستور در هر مربع متر ، این 5nm تراشه قدرت Huawei بالا ترین گوشی مجهز به سری این سال Mate 40 خط. SMIC می تواند رول و هیچ چیز پیچیده تر از تراشه های ساخته شده با استفاده از 14nm روند گره از آن خط مونتاژ. کسانی که اجزای بسته می تواند حدود 43 میلیون ترانزیستور را در یک مربع mm ساخت آنها کمتر قدرتمند و انرژی-کارآمد تر از TSMC را 5nm تراشه.
چون SMIC چندین فرایند گره پشت TSMC, Huawei هنوز هم نیاز به تکیه در تایوان بر اساس شرکت برای بالا پایان تراشه های مورد نیاز برای تولید گل سرسبد مدل. یک درز TSMC 5nm نقشه راه را نشان می دهد که در این سال TSMC خواهد رتبه یک 5nm چیپ ست به نام Kirin 1000 به دنبال آن در سال آینده توسط 5nm گیرین 1100. اما Huawei منتقل شده تولید آن گیرین 710 SoC ساخته شده برای اواسط محدوده گوشی به SMIC از TSMC. می گیرین 710 تولید شد توسط TSMC استفاده از آن 12MP روند گره و خواهد شد که جایگزین گیرین 710A ساخته شده توسط SMIC با استفاده از آن 14nm FinFET روند گره. شرکت های چینی اعتقاد خود را به 100 ٪ از IP حقوق می گیرین 710A.
به منظور جشن تولید انبوه SMIC اولین 14nm FinFET چیپ ست تمام SMIC کارکنان در شانگهای دریافت یک افتخار بازی 4T گوشی در هفته گذشته با کلمات “طراحی شده توسط SMIC FinFET” چاپ شده در پشت. قبل از تولید گیرین 710A توسط SMIC, Huawei شد با استفاده از کیرین 710F چیپ ست. این همان مشخصات به عنوان گیرین 710 با یک تغییر; با استفاده از “تلنگر تراشه” سیستم تولید این جزء قادر به حمل بیشتری ترانزیستور در داخل بدون نیاز به افزایش اندازه تراشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>