10 داغترین نشان می دهد هر کس در حال تماشای در حال حاضر در Netflix بکشد

 • بررسی جدید Netflix سری فضایی نیروی خیلی وحشیانه, به طور کلی, اما با این وجود در بالای لیست ما این هفته از پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد.
 • رتبه بندی می آید مثل همیشه از این تیم در جریان, موتور جستجو, خدمات Reelgood فراهم می کند که به طور منظم عکس فوری از آنچه در آن میلیون ها نفر از کاربران ماهانه در حال تماشای بیشتر است.
 • داده های این آخرین نگاه در آنچه که نشان می دهد پربیننده ترین در Netflix بکشد در حال حاضر را پوشش می دهد در ماه ژوئن 3-10.

من هنوز در مبارزه با یک نبرد از دست دادن سعی کنید برای متقاعد کردن همکاران من در اینجا در BGR که Netflix بکشد جدید Steve Carell-led کمدی فضا نیروی سرگرم کننده و فوق العاده سرگرم کننده برای شراب خواری coronavirus عصر و زمانی که ما همه نوع از غرق شدن در بی پایان تورنت بد, ترسناک, اخبار. اما احساس می کنم تا حدودی توجیه که بسیاری از شما همه در خارج وجود دارد به نظر می رسد به توافق برسند — با مخاطبان ظاهرا با بهره گیری از این سریال خیلی بیشتر از sourpuss منتقدان به طوری که فضای نیروی (که پیوست دفتر اواز یا موسیقی دو نفری از Carell و showrunner Greg Daniels) یکی از پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد با توجه به جدیدترین رتبه بندی بارگیری در این هفته از پرطرفدارترین سری در streamer.

10 قسمت فصل 1 از فضا نیروی عرضه در Netflix بکشد پشت در 29 مه و پس از آن نشان می دهد باقی مانده است در بالا 10 لیست است که Netflix آماده خود را از آنچه محبوب در streamer. نشان می دهد نیز بوده است در اخبار در روزهای اخیر به صورت خنده دار و کاملا غیر منتظره دلیل — این سری به نظر می رسد که در واقع outmaneuvered زندگی واقعی فضا نیروی ایجاد شده توسط برگ برنده دولت به منظور حفظ یک علامت تجاری برای “فضا نیروی” عبارت است. در هر رای ما در حال نوشتن در مورد نشان می دهد به دلیل آن را در بالای آخرین رتبه بندی هفتگی تهیه شده توسط جریان موتور جستجو خدمات Reelgood که به طور منظم سهام با BGR نگاهی به آنچه این سرویس را به میلیون ها نفر از کاربران ماهانه هستند bingeing ترین در سراسر Netflix و دیگر عمده خدمات جریان.

شما می توانید لیست کامل از Reelgood از داغترین نشان می دهد در Netflix بکشد (برای هفته ماه ژوئن 3-10) در پایین این پست اما ما در حال رفتن به چوب با فضا زور برای یک لحظه.

بررسی کنید ما زودتر مصاحبه با Greg Daniels که نشان می دهد همراه با Carell. که قطعه نیز شامل ما بررسی اولیه نشان می دهد — که به نظر من ارائه می دهد یک ترکیب خوب کمدی و همچنین satirization از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران دولت فدرال همراه با یک دسته علف و غیره از قدردانی برای علم و دانشمندان است. منتقدان با این وجود باید تا حد زیادی نه با من موافقت کردند (به غیر از چند استثنا مانند این قطعه از Ars Technica raving که فضا زور است “بهترین سری جدید از 2020” تا کنون).

از زمان نگارش این نشان می دهد 40% منتقدان نمره در گوجه فرنگی های گندیده بر اساس رتبه بندی از 86 منتقدان. مخاطبان نمره است 77% بر اساس بیش از 1700 کاربر و رتبه بندی. آن را سخت برای پیدا کردن این نوع از ارزیابی از بینندگان در رسانه های اجتماعی:

بسیار وجود دارد چیز دیگری می گویند غیر از این قطعا ارزش دادن حداقل یک قسمت یک سعی کنید برای دیدن اگر شما آن را دوست دارم. ضمن نگاهی به بقیه این هفته بالا 10 لیست پربیننده ترین Netflix سریال زیر است مورد علاقه شما در لیست هستید ؟

این لیست که Reelgood نیز فراهم می کند به ما در پایان هر ماه برای یک کمی متفاوت را در آنچه محبوب در هر زمان داده شده در Netflix بکشد هستند یک راه عالی برای دریافت ایده های جدید و پیشنهاد برای چه به تماشای بعدی در این سرویس است. پس من در حال حاضر سوخته از طریق فضای نیروی, من در حال حاضر در حال کار بر روی خطوط سفید و پول دزدیکه هر دو در مجموعه ای عجیب و غریب, اروپایی زبانی و من برای بلند کردن اجسام از coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتی.

10 سری پربیننده ترین در Netflix بکشد (در ماه ژوئن 3-10) در هر Reelgood هستند به شرح زیر است:

 1. فضا نیروی
 2. تیره
 3. جفری اپستاین: Filthy Rich
 4. مرده به من
 5. خطوط سفید
 6. اوزارک
 7. پول دزدی
 8. پول کثیف
 9. شیرین Magnolias
 10. به شب

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>