10 تا از بهترین معاملات در آمازون بزرگ سبک فروش در دوشنبه

  • آمازون میزبانی عظیم “بزرگ سبک فروش” این هفته از روز نخست سال 2020 به تعویق افتاد و در آن آمده نمی تواند در یک زمان بهتر حالا که coronavirus مستند محدودیت های, کاهش, همه در اطراف ما.
  • فروش شامل هزاران نفر از معاملات بزرگ در مردان زنان و کودکان و نوجوانان’ پوشاک و لوازم جانبی.
  • اینجا ما به گرد تا 10 داغترین فروش در دسترس روز دوشنبه به خوانندگان ما می تواند مطمئن شوید که آنها را از دست ندهید هر گونه بالا می پردازد.

این یک بد شانسی است که نخست روز سال 2020 است به تعویق افتاد ؟ بله البته در آن است. که گفت:, در حال حاضر است که قطعا زمان مناسب به میزبانی یک رویداد فروش است که با تمرکز به طور عمده در غیرضروری محصولات مردم به طور کلی خرید با مصرفی درآمد. بیش از 40 میلیون آمریکایی بیکار هستند و در حال حاضر پس از گذراندن یک دسته از پول نقد فوری گلدان و اکو نقطه نیست دقیقا در دفتر ثبت دعاوی حقوقی برای بخش عظیمی از آمازون مشتریان. ما مطمئن نیستید که دقیقا زمانی که نخست روز سال 2020 خواهد بود موکول اما انتظار داریم که آمازون به صبر کنید تا زمانی که در ماه اوت در اولین.

در حالی که فروش بزرگ حوادث است که تمرکز بر nonessentials نیست در کارت در هر زمان به زودی این بدان معنا نیست که همه فروش باید به تعویق افتاد. در واقع با کروناویروس مستند محدودیت های کاهش و اقتصاد بازگشایی سراسر کشور در حال حاضر زمان مناسب برای فروش لباس و لوازم جانبی. پس از 3 ماه در انزوا نمی شما می خواهید به دنبال بهترین خود را هنگامی که شما در نهایت مجددا و دوباره همه دوستان و خانواده شما را دیده اند ، بله یک ماسک صورت مهم ترین چیز شما نیاز به پوشیدن زمانی که شما بیرون رفتن برای دیدن خانواده و دوستان و همکاران و آمازون پرفروش coronavirus ماسک صورت در فروش برای تنها 50¢ هر یک در حال حاضر. اما شما قطعا باید در مورد فکر می کنم طراوت کمد لباس خود را به عنوان به خوبی.

این دقیقا کاری است که بزرگ سبک فروش در آمازون است و آن را فقط لگد کردن در روز دوشنبه با هزاران نفر از معاملات در تمام داغترین مارک های مد در آمازون است. ما شده ایم پوشش این رویداد فروش در تمام طول روز برای به اشتراک گذاشتن تمام داغترین چانه زنی با خوانندگان ما و در حال حاضر از آن زمان برای یک روکش. به جای رفتن را از طریق همه چیز ما تحت پوشش, اما, ما فقط می خواهم به تمرکز بر روی 10 بهترین فروش روز که ارائه بزرگترین تخفیف در بهترین مارک های. از جمله در شب ما خلاصه در حال قاتل قیمت Ray-Ban و Oakley sunglasses (برخی از معاملات برای اعضای نخست تنها), up to 40% off لوی جین برای مردان و زنان, تخفیف عمیق در مردان لباس پیراهن از تمام مارک های مورد علاقه خود و نزدیک به 100 معاملات مختلف در تعادل جدید کفش.

اتمام تمام میدارد ما را برای 10 بهترین فروش پایین و شما پیدا کردن مقدار زیادی بیشتر در آمازون بزرگ سبک فروش صفحه فرود.

Ray-Ban & Oakley Sunglasses

لوی جین

تعادل جدید کفش

Calvin Klein مردانه مجموعه

Lacoste مردان لباس & لوازم جانبی

آدیداس

آمازون برندها

کامیون

پوشاک آمریکا

مردان لباس پیراهن


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>