که “بیگانه کاوشگر’ سیارک ممکن است یک تکه از یک سیاره بیگانه

  • Oumuamua اولین interstellar شی کشف شده توسط بشر ممکن است یک قطعه از یک سیاره بود که از هم جدا شده توسط ستاره خود است.
  • محققان زد شبیه سازی سعی کنید برای توضیح شی عجیب و غریب توتون و تنباکو و مانند شکل.
  • اولین کشف در اواخر سال 2017 Oumuamua این است که به سرعت در خارج از منظومه شمسی ما به عنوان ما صحبت می کنند.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

آن را سخت به این باور آن راه بازگشت در سال 2017 است که ستاره شناسان کشف اولین interstellar شی در منظومه شمسی ما. هدف — یک سیگار برگ به شکل جمعی شناخته شده به عنوان Oumuamua — sped به سیستم ما طوری سریع است که دانشمندان به سختی تا به حال شانس به نقطه و مطالعه آن. در آن زمان آنها می تواند به تمرکز توجه خود را (و با تکنولوژی بالا و متعلقات) در آن بود در حال حاضر ترک. با این وجود مقدار زیادی از داده ها جمع آوری شد و محققان کار کرده اند سخت به توضیح هدف ریشه های زمان.

دانشمندان استدلال بر این که آیا آن یک سیارک و دنباله دار و یا شاید حتی یک شی ایجاد شده توسط بیگانگان. همه گزینه های ممکن بودند به ظاهر در حال حاضر در جدول اما یک مقاله پژوهشی منتشر شده در طبیعت نجوم ارائه می دهد جدید و فوق العاده جالب نظریه برای توضیح Oumuamua.

آن را غیر ممکن به نظریه پردازی ریشه Oumuamua بدون در نظر گرفتن شکل غیر معمول آن. اشیاء در منظومه شمسی ما نمی مانند نگاه بلند و نازک برگ و اگر Oumuamua است توده ای از سنگ و یخ و یا مخلوطی از این دو دقیقا چگونه آن را دریافت آن را عجیب و غریب شکل ؟ Yun Zhang از آکادمی چینی علوم’ ملی رصدخانه نجومی و UC سانتا کروز داگلاس N. C. Lin زد شبیه سازی به ببینید که چگونه آنها ممکن است قادر به تولید مثل یک شی شبیه به Oumuamua.

آنها دریافتند که اشیاء مانند سیارک ها یا دنباله دارها آمده است که کمی بیش از حد نزدیک به ستاره خود را می توانید قطعه در یک راه است که در نتیجه در بسیاری از قطعات کوچکتر شکستن و سقوط در هر دو دور یا نزدیک کنار بدنه اصلی به دلیل نیروهای جزر و مدی. این احتمالا می تواند توضیح دهد که چرا Oumuamua بسیار بلند و باریک دارد و حتی جالب تر چین و چروک به این نظریه.

محققان می گویند که چیزی مشابه اتفاق می افتد اگر یک شی به عنوان بزرگ به عنوان یک سیاره به رانش بیش از حد نزدیک به ستاره میزبان. که نظری جهان از هم پاشیده توسط نیروهای جاذبه خواهد بود یک شناور زمینه از اشیاء در اندازه های مختلف تمام تجربه همان حل و فصل باقی مانده در لهستانی. به سادگی یک سیاره می تواند تبدیل به یک دسته کامل از سیگار برگ به شکل اشیاء است که به عنوان آنها جست و خیز در مسیرهای جدید در اطراف ستاره خود را در حال پرت کردن به فضا است.

است Oumuamua فقط تنهاست سیارک یا ستاره دنباله دار pieced با هم توسط نیروهای جزر و مدی در دور منظومه شمسی و یا آن را یک قطعه کوچک از کل جهان بیگانه بود که به خرد کن پاره پاره توسط بی رحم ؟ ما احتمالا هرگز واقعا می دانم اما مطمئن است که سرگرم کننده را به فکر کردن در مورد.

منبع تصویر: ESO

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر