با تشکر از COVID-19 لینک اجازه می دهد 6 درصد از نیروی کار خود را بروید

مایکروسافت لینک, نرم افزار است که حرفه ای ها استفاده به صورت شبکه با دیگران برگزاری مشاغل مشابه. آن نیز استفاده می شود برای کمک به کاربران پیدا کردن یک شغل است که چرا آن را نمی ممکن است به عنوان استفاده می شود اغلب به عنوان آن را قبل از همه گیر رسید. بلومبرگ می گوید که این برنامه را یافته است با کاهش نزدیک به 1000 نفر به لطف جهانی همه گیر. دقیق تر 960 کارکنان رو گذاشته در سطح جهان است. که با این نسخهها کار به حدود 6 درصد از برنامه نیروی کار و به آنها اعلام شد از طریق ایمیل ارسال شده توسط مدیر ارشد اجرایی Ryan Roslansky این دوشنبه گذشته. اخراج در حال وقوع در LinkedIn جهانی فروش و کسب استعداد بخش است.

LinkedIn می گوید که این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر آن استعداد راه حل کسب و کار

با COVID-19 انجام یک شماره در اقتصاد جهانی بسیاری از شرکت ها نیازی به استخدام کارکنان. به عنوان یک نتیجه وجود دارد کمتر تقاضا برای ارتباط با استعداد راه حل های گروه ارائه می دهد که شرکت ها توانایی رسیدن به حدود 700 میلیون نفر در یک بار با یک کار تک پست. اگر یک ارسال رزومه به نظر می رسد امیدوار کننده, یک شرکت می تواند در تماس با یک چشم انداز از طریق InMail است که برنامه پیام پلت فرم.

Roslansky ایمیل گفت: “…LinkedIn سیستم ایمنی بدن است به اثرات جهانی همه گیر. ما استعداد راه حل های کسب و کار همچنان نهفته که کمتر شرکت ها از جمله ما نیاز به استخدام در همان حجم آنها قبلا نداشت. به طور معمول ما را نورد برنامه سالیانه در پایان ماه ژوئن. اما به عنوان من به اشتراک گذاشته شده در این شرکت در تمام این سال ما شده ایم گرفتن زمان ما به FY21 طرح مناسب با توجه به تغییر دینامیک در اطراف ما. و پیش از به اشتراک گذاری کل طرح من می خواهم به تمرکز بر امروز به طور خاص در به چالش کشیدن ترین تصمیم ما برای حرکت به جلو با استراتژی ما. به ادامه تطبیق و شتاب این شرکت مانند ما شده است و ما نیاز به اطمینان حاصل شود ما با تمرکز تلاش های ما و منابع ما در برابر استراتژیک ترین اولویت برای راه اندازی این شرکت برای رسیدن به موفقیت امروز—و به خوبی به آینده است.

هنگامی که ما در زمان یک نگاه سخت در کسب و کار ما تصمیم گرفتیم ما نیاز به برخی از تماس های سخت. پس از هفته ها بحث و شور و مشورت تیم اجرایی و من را ساخته اند بسیار دشوار است تصمیم به کاهش حدود 960 نقش یا حدود 6 درصد از کارکنان ما پایه در سراسر جهانی ما فروش و کسب استعداد سازمان. من به اشتراک گذاری این خبر امروز به طوری که هر کس این تصویر کامل از این تغییرات و به همین دلیل ما آنها را ساخت و من می خواهم شما بدانید که اینها تنها اخراج ما در حال برنامه ریزی است.”

به منظور صرفه جویی در برخی از پول, لینک, می گوید که آن را جلوگیری از “تکثیر هزینه, سیستم عامل, سیستم ها و ابزار های داخلی” توسط تحکیم بخش هایی از LinkedIn استعداد راه حل با لینک راه حل های بازاریابی. و به صرفه جویی در برخی از پول بیشتر, لینک, رفتن به خدمات کسب و کارهای کوچک آنلاین به جای استفاده از تیم ها در این زمینه است. حتی پس از اقتصاد به حالت عادی برمی گرداند, این پول صرفه جویی در ایده ممکن است در محل باقی می ماند.

کارمندان که اجازه رفتن داده خواهد شد و این فرصت را به نگه داشتن لینک, تلفن همراه, لپ تاپ و دیگر تجهیزات را به تازگی خریداری شده است. این اجازه خواهد داد که این کارمندان سابق برای پیدا کردن یک شغل و شاید انتقال به یک حرفه ای جدید است. جالب اینجاست که این نوع زندگی تغییر خدمات اشتغال که LinkedIn معمولا فراهم می کند. این شرکت می گوید: “تحت تاثیر کارکنان که در شمال امریکا و برزیل و قطعات APAC ساخته خواهد شد آگاه از اثرات به نقش خود در 24 ساعت آینده. این خروج کارکنان خواهد بود با ما از طریق اوت 21. نهفته کارکنان در دبی نیز مطلع می شود در 24 ساعت آینده خواهد بود و با ما از طریق سپتامبر 29th. کارکنان در ایرلند, انگلستان و استرالیا را آغاز کرده اند, مشاوره در مورد اثرات بالقوه به نقش و ما ادامه خواهد داد به کار را از طریق آن به صورت محلی. کارکنان که کار در فرانسه و سوئد و اسپانیا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهاد تاثیر به نقش در طول ماه اوت و کارکنان در ایتالیا را بشنوند در مورد پیشنهاد اثرات در ماه سپتامبر است.”

به تکرار این تنها اخراج که در ارتباط با برنامه ریزی و در زمان مقتضی ما را ببینید اگر که درست است. در ضمن شما هنوز هم می توانید نصب LinkedIn و شبکه با دیگر افرادی که در صنعت کار می کنند. کسانی که با دستگاه های iOS می توانید این برنامه را دانلود کنید از فروشگاه App و یا فروشگاه Google Play.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im