تگزاس معلمان ‘نوشتن وصیتنامه’ با مجموعه مدارس برای بازگشایی این سقوط

  • Coronavirus به روز رسانی: تگزاس مدارس در حال برنامه ریزی برای بازگشایی برای فرد آموزش ماه آینده با وجود این واقعیت است که ميزان عفونت است که هنوز خونتان در سراسر کشور.
  • تگزاس آموزش و پرورش کمیسر مایک Morath می گوید مدارس خود را از دست بدهند اگر بودجه آنها ارائه نمی دهد در کلاس های حضوری هنگامی که مدرسه شروع می شود به بالا و در پاییز.
  • تگزاس گزارش یک رکورد 136 مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز سه شنبه, جولای 14th.

با حدود 11,000 تایید رمان coronavirus موارد گزارش شده در شنبه تگزاس شکست رکورد خود را برای سومین بار در هفته گذشته است. تعداد تخت در تامین کوتاه مدت هستند و بیمارستان در حال پر کردن و هیچ پایانی در چشم به افزایش سریع در موارد اما تگزاس هنوز برنامه ای برای بازگشایی مدارس در این پاییز. معلمان در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران قرار دادن خود و دانش آموزان خود را در معرض خطر و شروع به ایجاد صدای آنها شنیده می شود.

“بسیاری از ما معلمان, کارکنان و یا اعضای خانواده خود باید شرایط بهداشتی اساسی که آنها را در خطر [قرارداد] COVID-19,” مدیر اجرایی, ایالات, مربیان, انجمن, استیون پول نوشت: در نامه ای به فرماندار تگزاس گرگ ابوت این دوشنبه. “در حالی که پدر و مادر داده می شود گزینه برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه و یا در خانه بمانند به صورت مجازی, آموزش معلمان و کارکنان که گزینه ندارد.”

در ماه ژوئن قبل از عفونت رای انفجار در تگزاس فرماندار گرگ ابوت اعلام کرد که مدارس باز می شود در ماه اوت و مورد نیاز خواهد بود برای ارائه حضوری آموزش پنج روز در هفته است. این تگزاس تریبیون گزارش داد در آن زمان که تگزاس آموزش و پرورش کمیسر مایک Morath اضافه شده که این امر می تواند “امن برای تگزاس, مکان عمومی, مدرسه, دانش آموزان, معلمان و کارکنان برای بازگشت به مدرسه و دانشگاه برای فرد در این آموزش قرار می گیرند.”

Morath دو برابر پایین در تاریخ 7 ژوئیه اعلام کرد که مدارس دولتی را مجبور به بازگشایی کلاس های حضوری در اوت اگر آنها می خواهند برای دریافت کمک های مالی دولت به رغم این واقعیت که این ویروس به وضوح خارج از کنترل است. این ممکن است به نقطه اوج برای برخی از معلمان از جمله جسیکا Schwinn که در توییتر نوشت که “معلمان در حال نوشتن وصیتنامه گرفتن وکالتنامه پزشکی تاسیس و در نظر گرفتن اضافی بیمه عمر.”

معلمان و پدر و مادر قانونگذاران و دانش آموزان در توافق است که آموزش از راه دور است و تحتانی راه برای آموزش و یادگیری در مقایسه با زمانی که به فرد در آموزش, اما یک گزارش از قیصر بنیاد خانواده نشان می دهد که حدود 1.5 میلیون معلمان در معرض خطر بالاتری از بیماری های جدی اگر آنها به قرارداد COVID-19 به سی ان ان گزارش. علاوه بر این کودکان در امان نیستند به ابتلا و یا گسترش بیماری است. نیویورک دیدم ده ها تن از کودکان بستری با علائم نادر و بیماری های جدی پس از آنها در معرض رمان coronavirus.

این است فوق العاده پیچیده است اما در حال حاضر وجود دارد معلمان آلوده شدن و مردن در مدارس است که برگزاری کلاس های بیش از تابستان است. ده ها هزار نفر از معلمان بدون شک سقوط به دسته پر خطر در تگزاس و آنها خواهد شد به قرار دادن زندگی خود را در خط اگر مدارس را به طور کامل بازگشایی ماه آینده.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de