تست ورایزون 5G شبکه در شهر نیویورک: اینجا سرعت های بالا ما در بر داشت

آن را احساس می کند مانند ما شده است و در انتظار ظهور قریب الوقوع از 5G انقلاب برای سال, اما در حال حاضر در سال 2020 آن را ایمن می گویند که آن را در نهایت به تصویب نمایشگاه و واقعا شکوفا به چیزی که کاربر به طور متوسط می تواند در نظر میگیرد. اعلام Qualcomm Snapdragon 865 chipset نزدیک-universalized 5G پشتیبانی در سراسر اندروید گل سرسبد بخش عمده هر حامل ایالات متحده در حال حاضر محترم پوشش در شهرستانها عمده در سراسر کشور.

مسلح با یک موتور Edge+ یک دستی آنلاین نقشه پوشش و دانش است که 5G نمی شود COVID-19 ما آماده رفتن به آزمون ورایزون 5G شبکه در قلب شهر نیویورک است.

برای روکش سریع در ورایزون 5G شبکه حامل پشتیبانی از mmWave اتصالات یکی از این دو شکل از 5G در حال حاضر در دسترس است. در مقایسه با sub-6Ghz دیگر بخش عمده ای از این طیف mmWave نظری پشتیبانی به طور قابل توجهی سرعت سریع تر—اما آن را انجام نمی دهد و همچنین با مدیریت دخالت از دیوار و سازه های ساخت اتصال کمی بیشتر شکننده است.

سایت: 3rd خیابان خلیج لاک پشت ها

ورایزون 5G UWB شبکه وجود دارد و در نقاط و تکه های سراسر منهتن با نقاط خوشه به طور قابل توجهی در اطراف (به طور معمول) شلوغ Midtown منطقه است. خلیج لاک پشت ها یکی از محلات ساکت تر که در آن 5G دریافت در دسترس است و آن را نمی نا امید با ما آزمون به طور متوسط سرعت دانلود از 895 Mbps نه بیش از حد دور از حداکثر 1 Gbps حامل تبلیغ.

البته 5G پذیرش مشخص شیک. این می تواند یک بیت از جستجو برای پیدا کردن یک نقطه ایده آل اتصال و حتی پس از آن به سرعت نیست و کاملا سازگار است اما در زندگی واقعی سرعت دانلود را نشان داد پیشرفت های قابل توجهی بیش از نرمال LTE اتصالات. صرفه جویی در 500MB تصویری در Netflix بکشد در زمان 42 ثانیه در حالی که دانلود Asphalt 9 و همه از آن مورد نیاز داده های اضافی در زمان کمتر از سه دقیقه است. به مقایسه من نسبتا سریع صفحه اصلی Wi-Fi در زمان بیش از ده دقیقه که برای نصب است در حالی که سرعت LTE خواهد نیاز به یک ساعت است.

سایت تست سرعت, با by Ookla Speedtest:

دانلود
سرعت
(مگابیت در ثانیه)
پینگ
(ms)
با عصبانیت سخن گفتن
(ms)
تست #1 652 20 9
تست #2 866 32 2
تست #3 1212 10 4
تست #4 849 28 52
متوسط 895 22.5 16.8

سایت Netflix بکشد & Play Store سرعت دانلود:

اندازه دانلود
زمان
500MB تصویری 42 ثانیه
700MB تصویری 92 ثانیه
1.8 GB نرم افزار 178 ثانیه
سرعت متوسط 9.6 MB/دوم

سایت B: 45 خیابان میدان بار

نسل بعدی اتصال به شبکه است که بطور قابل توجهی آسان تر برای پیدا کردن در میدان تایمز بنابراین ما دور بعدی آزمون های محل در خارج از کافه در 45 سنت در اینجا این شبکه به نظر می رسد خیلی بیشتر جامد با کمتر نوسان و بهتر قوام سرعت. این سایت نیز که در آن ما در بر داشت ما اوج دانلود با سرعت باور نکردنی 1.36 گیگابیت در ثانیه که واقعا نشان می دهد پتانسیل 5G شبکه در آینده بسیار نزدیک.

دانلود با سرعت واقعی در زندگی بودند و متناسب سریعتر در اینجا هر چند هیچ یک از ما در زندگی واقعی تست کردم حتی نزدیک به سرعت 5G می تواند ارائه مقاله با شبکه فعلی زیرساخت ها است. یک قسمت از یک Netflix سری اصلی وزن در 700MB زمان کمی بیش از یک دقیقه برای دانلود در حالی که برای نصب آسفالت 9 در زمان دو برابر آن زمان است.

سایت B, تست سرعت, با by Ookla Speedtest:

دانلود
سرعت
(مگابیت در ثانیه)
پینگ
(ms)
با عصبانیت سخن گفتن
(ms)
تست #1 871 17 45
تست #2 909 11 3
تست #3 1353 10 77
تست #4 1364 8 3
متوسط 1124 11.5 32

سایت B, Netflix & Play Store سرعت دانلود:

اندازه دانلود
زمان
500MB تصویری 37 ثانیه
700MB تصویری 74 ثانیه
1.8 GB نرم افزار 136 ثانیه
سرعت متوسط 12.1 MB/دوم

به عنوان آن می ایستد وجود دارد تنها چند لکه در تمامیت شهر نیویورک که در آن شما می توانید با استفاده از ورایزون فوق العاده پهنای باند در شبکه بدون ایستادن در یک نقطه, بنابراین در واقع, دانلود همه چیز در فروزان سریع سرعت در حالی که رفتن در مورد زندگی روزمره خود است که به احتمال زیاد قصد ندارم به اتفاق می افتد هنوز هم برای برخی از زمان. اما 5G اتصال نیست ناپایدار در مناطق که در آن آگهی وجود داشته باشد.

چقدر 5G تاثیر عمر باتری?

و چگونه است که فشار بر روی باتری شما بپرسم ؟ اگرچه بسیاری از متغیر های اطراف استفاده از باتری تست ما در بر داشت که یک ساعت از 5G محبوبیت تخلیه باتری تقریبا دو برابر به عنوان یک ساعت از LTE محبوبیت. اما 5G طول می کشد بسیار کمتر باتری ازای هر گیگابایت دانلود به دلیل آن اتفاق می افتد تا به سرعت. بنابراین با فرض اینکه شما در حال مصرف همان مقدار از داده های 5G قرار می دهد فشار کمتر بر روی باتری خود را زندگی است. از سوی دیگر LTE باتری رد پای بسیار سبک برای استفاده از موارد مانند جریان که در آن سریع تر سرعت دانلود نمی صرفه جویی در وقت شما.

برای ارسال بسیاری از شبکه های 5G در اصل متکی LTE اما بیشتر به روشن مستقل 5G پس از. با ورایزون 5G ما شاهد به طور متوسط مگابیت در ثانیه در بیست سالگی با یک اوج 43 مگابیت در ثانیه. این بطور قابل توجهی کمتر دیدنی و جذاب از سرعت دانلود اما هنوز هم به طور قابل توجهی بهتر از زمان LTE به طور متوسط که سقوط در اطراف حداکثر 10~15 مگابیت در ثانیه در همان مناطق.

همه در همه, موتور Edge+ انجام بازی به عنوان دور به عنوان 5G اتصال نگران است و ورایزون نقشه های پوشش و سرعت مباهات به نظر می رسد نسبتا دقیق نیز هست. جدید شبکه هنوز موانع عمده ای برای غلبه بر قبل از آن می رسد در همه جا اما آن را در حال حاضر می آیند قابل ملاحظه ای دور و جادویی سرعت دانلود در دسترس امروز تنها ما را بیشتر هیجان زده برای چشم انداز آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im