تست سریع ترین در جهان 40W شارژر بی سیم در مقابل 40W کابل شارژ سرعت

و ما رو ترک خوردگی برای تست اگر آن را در واقع بالا کردن ما مردن دستگاه با تمام قدرت 40W از وعده های خود را. خوب, آن را تنها با این نسخهها کار در ظرفیت کامل با عالی

که کویل به دنیا آمد برای این مسائل اما هنوز هم…

Huawei لبریز 40W شارژر بی سیم ایستاده نقد و بررسی و تست شارژ

از کم رنگ به دنبال لبریز ایستادگی خواهد شما احمق است که آن را مانند هر دیگر مانند دستگاه در بازار است. نشانه های ثبتشده است که آن را چیزی متفاوت با این حال محض آن اندازه حضور یک فن اگزوز پنجره مشبک و عظیم قدرت 65W آجر آن را با می آید. ما نمی طرفداران بزرگ, سیاه, شارژر آمدن با کابل اما چه می توانید انجام دهید.

شارژر چنان قدرتمند است که آن را به طور فعال به دفع گرما با یک فن در داخل که معلوم بود هیچ biggie, آن را به عنوان ساخت یک راکت و حتی سوئیچ به ultra-حالت سکوت از 21:00 تا 07:00 به طوری که آن را نمی اخلال در خواب نور.

به منظور رسیدن به حداکثر خود 40W شارژ قدرت بالقوه این شارژر بی سیم ایستاده نیاز به انجام چند پیش نیاز. برای اولین بار به منظور خروجی رکورد 40W بی سیم خوبی به آن نیاز دارد را به خود طراحی شده توسط Huawei لبریز آداپتور با خروجی قدرت بالا 50W و استاندارد کابل داده است که همراه با آن است. خوشبختانه a 65W آجر و یک کابل اختصاصی را می توان از هواوی را به عنوان به خوبی.

شما نیاز دارید که راه اندازی کامل به منظور رسیدن به حداکثر شارژ رای از 40 وات برای Huawei P40 Pro+ و حداقل Huawei استاندارد 40W آداپتور و داده های مربوطه کابل برای هدف قرار دادن P40 نرم افزار و همسر 30 سری حداکثر شارژ نرخ 27 W.

چگونه سریع است که لبریز 40W شارژر بی سیم ایستاده با P40 Pro Plus?

بسیار سریع است. ما در حال صحبت کردن فقط یک ساعت و بیست دقیقه از خواب بیدار 4200mAh باتری P40 Pro+ از یک مرده امور خارجه و آن را تمام راه را تا 100٪. که کابل شارژ-سرعت دیوانه در واقع.
برای مقایسه اینجا P40 Pro+ سیمی و بی سیم شارژ سرعت در همان امتیاز خود را شارژ جلسات:

همانطور که می بینید این گوشی اتهامات فقط کمی آهسته تر با 40W بی سیم از با 40W کابل شارژ – مثلا چه کسی اهمیت میدهد که در یک ساعت کابلی شارژ به ارمغان آورده است این گوشی تا 90% و بی سیم ایستاده به 85 درصد یا بیشتر.

100% علامت گذاری کند که برخی از روانی شایستگی بنابراین هدف قرار دادن آن را ده دقیقه یا تا بعد با شارژر بی سیم ممکن است نگاه مانند یک بد شانسی اما با توجه به اینکه قدرت ضرر و زیان که ارسال الکترون ها از طریق اتر مستلزم آن را یک دستاورد قابل توجه با این وجود.

شارژ بی سیم بهره وری وابسته به متغیرهای بسیاری که شما می توانید ورودی که ginormous 65W آجر است که قادر به تحقق نتیجه در خروجی 40W در ساطع پایان شارژ کویل ایستاده با فعال فن خنک کننده درگیر در این فرآیند است.

اضافه کردن یک بخش از یک اینچ از جنس پلاستیک و شیشه ای را پوشش می دهد بین ساطع و دریافت کویل تحت پوشش پشت از P40 Pro+ و خروجی 40W بهره وری قطره کمی بیشتر پایین که توضیح می دهد که کمی سرعت هم در 40W سیمی و بی سیم شارژ.

همانطور که می بینید, آن را به هیچ چیز به نگرانی در مورد, هر چند, بنابراین تجلیل به Huawei به صورت مستمر در مرزهای هر دو سیمی و بی سیم شارژ سرعت در چند سال گذشته در آوردن هر کس در هیئت مدیره در حال حاضر.

Huawei لبریز 40W, شارژر بی سیم, قیمت و سازگاری تلفن

قیمت 50 که 40W سوپر شارژر به خودی خود می تواند برای بانک شکستن نیست برای شما, اما اگر شما می خواهید برای اضافه کردن 65W شارژ آجر و کابل که در نتیجه گفت: 40W خروجی شما می خواهم برای اضافه کردن $29 ، نیازی به گفتن نیست به عنوان 40W لبریز ایستاده می شود گسترده تر در دسترس در ادامه هفته ها و ماه ها انتظار داریم که قیمت ها به رها کردن و همچنین.

این واقعیت که کامل 40W شارژ سرعت می تواند تنها با P40 Pro+ نباید دلسرد کردن شما به عنوان سوپر شارژر است همچنین قادر به بالا تا می گویند کهکشان S20 یا آی فون 11 سری های مربوطه خود را شارژ نرخ های بیش از حد. در اینجا یک تلفن کامل لیست سازگاری برای Huawei لبریز 40W شارژر بی سیم:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر