• تسلا نیمه نمی خواهد وارد تولید انبوه تا 2021.
  • در ابتدا پرده برداری کرد در اواخر سال 2017 تسلا نیمه کامیون قرار بود برای ورود به تولید در سال 2019.
  • تسلا نیمه تاخیر کنار تسلا این هفته ارسال شده جای تعجب قوی گزارش درآمد.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تسلا درآمد گزارش دیروز بیشتر بود خبر خوبی است. هجوم انتظارات دوباره الکتریکی خودروساز نوشته شده بهتر از پیش بینی فروش و موفق به اضافه کردن 16 میلیون دلار سود سه ماهه در روند. و در حالی که این رقم دقیقا نمی زمین شکنانه آن را قطعا تشویق داده تسلا سابقه طولانی از دست دادن پول در سه ماهه پس از سه ماهه.

تمام گفته تسلا در مارس چهارم دیدم آمار درآمد $5.9 میلیارد دلار به این شرکت تحویل داده 88,400 وسایل نقلیه. شکستن همه چیز را و حتی بیشتر مدل 3 و مدل Y اختصاص 76,200 از آن تحویل در حالی که تجمعی تحویل برای مدل S و X بررسی در 12,200 واحد است.

تسلا در این نقطه است که اساسا فروش خودرو به عنوان سریع به عنوان آن می تواند آنها را ساخت. چه تر است, این شرکت تعدادی از جذاب وسایل نقلیه در خط لوله یک لیست که شامل تسلا نیمه های Cybertruck و نسل بعدی نسخه از اسب سواری.

اتفاقا تسلا دیروز اعلام کرد که تولید انبوه تسلا نیمه رانده شده و به عقب دوباره. به یاد بیاورید که زمانی که تسلا برای اولین بار رونمایی تسلا نیمه در اواخر سال 2017 این شرکت اعلام کرد که تولید انبوه در سال 2019 آغاز خواهد شد. قبل از اینکه طولانی, تسلا دادند و تاریخ به 2020. و با دیروز گزارش درآمد این شرکت در حال حاضر می گوید که تولید انبوه آغاز خواهد شد مدتی در 2021.

تسلا را ارائه نمی دهد دلیلی برای تاخیر اما اگر ما صادق بودن این نیست که همه تعجب آور است. تسلا می کند بسیاری از چیزهایی که بسیار خوب اما جلسه تولید جدول زمانی قطعا نیست یکی از آنها است. با مدل Y بودن تنها استثنا هر یک از تسلا وسایل نقلیه از اصلی اسب سواری تمام راه را به مدل 3 شده است به موضوع قابل توجهی به تاخیر می اندازد.

تسلا نیمه, تاریخ انتشار, با وجود علاقه به این خودرو شده است را تحت قوی همیشه از آن به طور رسمی پرده برداری کرد. در سال بعد از آن مقدمه تسلا شروع فیلدینگ بزرگ قبل از دستور از یک میزبان از فورچون 500 شرکت از جمله یو پی اس و خارج شده است.

به عنوان سریع کارایی ورود تسلا نیمه هزینه خواهد شد $150,000 و قادر خواهد بود به درایو 300 مایل در هر بار شارژ. یک گرانتر $180,000 مدل, در ضمن به رخ کشیدن طیف وسیعی از 500 مایل است.

و چون تسلا همچنان با وسواس خام, شتاب شایان ذکر است که تسلا نیمه می توانید از 0-60 مایل در ساعت در 5 ثانیه تخت و از 0-60 مایل در ساعت در هنگام تخلیه بار از 80.000 پوند. به عنوان یک نقطه تضاد به یک استاندارد دیزل کامیون نیاز دارد 15 ثانیه برای رسیدن به 60 مایل در ساعت حدود یک دقیقه کامل به آمار 60 مایل در ساعت در هنگام تخلیه 80.000 پوند.

“ما طراحی تسلا کامیون به مانند یک گلوله” مشک با افتخار گفت: در طول این خودرو معرفی چند سال به عقب. شما می توانید یک ویدیو از تسلا نیمه شتاب زیر:

منبع تصویر: David Zalubowski/AP/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im