تسلا کاهش مدل S و مدل X قیمت گذاری توسط $5,000

  • تسلا به تازگی قطع قیمت گذاری برای مدل S مدل X و مدل 3. مدل S و مدل X به طور خاص در حال حاضر 5000 دلار ارزان تر است.
  • مدل Y قیمت گذاری بدون تغییر بود.
  • تسلا جدید کاهش قیمت ساخته شد در پاسخ به ادامه coronavirus همه گیر است که غیر قابل انکار نهفته این شرکت در سه ماهه خرید و فروش.

در چیزی از ناگهانی و غیر منتظره حرکت تسلا امروز کاهش قیمت برای تقریبا هر مدل در آن فضایی صف. در حالی که این قیمت برای یک مدل جدید 3 رفت توسط $2,000 پس انداز قابل توجهی بیشتر برای مدل S و مدل X که در حال حاضر می توان برای 5000 دلار ارزان تر از قبل. شما هم اکنون می توانید انتخاب کنید تا یک مدل با نام تجاری جدید S برای مثال برای مورد $75,000 به عنوان مخالف به $80,000. مدل Y قیمت گذاری و در عین حال می ماند همان.

کاهش قیمت فوق فقط قابل استفاده برای خرید در آمریکای شمالی اما این شرکت است که انتظار می رود برای اجرای مشابه کاهش قیمت در چین در آینده نزدیک.

انگیزه پشت تسلا جدید کاهش قیمت, جای تعجب نیست, عقب مانده در حال فروش است. با کروناویروس تأثیر اقتصاد جهانی در کل و با سرمایه گذاران همیشه با توجه به تسلا در سه ماهه تحویل ارقام تسلا است که به سادگی در تلاش برای افزایش تقاضا در غیر این صورت چالش های اقتصادی محیط زیست است.

رویترز می افزاید:

خودرو فروش خرده فروشی در ایالات متحده به احتمال زیاد نصف شده در مارس از یک سال قبل از آن نشان داده از J. D. Power. اما فروش در ماه مه به احتمال زیاد به بهبود با توجه به مقید کردن تقاضا و مشوق های ارائه شده توسط بسیاری از خودروسازان به تجزیه و تحلیل شرکت گفت.

علاوه بر این, تسلا دیروز حذف هر مرجع به رایگان سوپر برای دسترسی به, مدل جدید X و مدل S خریداران.

سه ماهه جاری کنار تسلا شده است و این چیزی است که از یک خط داغ بیش از گذشته 24 ماه. در سال 2019 مثلا تسلا فروش اتومبیل بیش از آن را در سال 2017 و 2018 ترکیب شده است. اخیرا تسلا تحویل 88,000 اتومبیل در طول سه ماهه اول سال 2020 است. به عنوان یک نقطه کنتراست و برای کمک به نشان دادن فقط چگونه به سرعت تسلا رشد کرده است این شرکت تحویل داده 14,810 وسایل نقلیه در طول سه ماهه اول سال 2016.

قبل از زمان همه گیر ضربه تسلا گفت که آن را با هدف فروش 500,000 وسایل نقلیه در سراسر جهان در سال 2020 است. هر چند این شرکت در ابتدا گفت: از آن می تواند به 500.000 آستانه “به راحتی” coronavirus ممکن است این شرکت سقوط یک کمی کوتاه است.

آمار فروش کنار شایان ذکر است که تسلا در نهایت نشان داده شده است که سرمایه گذاران آن می توانید به طور مداوم به نوبه خود سود. در طول سه ماهه اخیر به عنوان مثال تسلا ارسال شده سود 16 میلیون دلار. و در حالی که دقیقا یک رقم سرسام آور آن را تشویق به ثبت نام برای یک شرکت که قبلا خونریزی پول برای سال در پایان است.

نگاه به آینده آن می ایستد به همین دلیل است که تسلا آب و هوا خواهد coronavirus طوفان و صدمه ندیده. علاقه به مدل 3 نشده مشکلاتی روبرو در راه معنی دار و این شرکت ممکن است انتشار آن بسیار پیش بینی Cybertruck به عنوان اوایل سال آینده. آن را آسان به را فراموش کرده ام که وانت کامیون ها به طور معمول بالا به فروش وسایل نقلیه در ایالات متحده در هر سال است که می گویند که تسلا تاخت و تاز کردن به بازار است که باید در نتیجه به جای افزایش قابل توجهی در فروش بیش از چند سال آینده.

منبع تصویر: TierneyMJ/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im