TENAA مثال نشان می دهد Galaxy Z تلنگر 5G را به یک دوربین مختلف راه اندازی از اصلی دستگاه

شاید بزرگترین عامل افتراق بین در حال حاضر و آینده Galaxy Z تلنگر خواهد بود ارتقا از Qualcomm Snapdragon 855 Plus تراشه به سرزده Snapdragon 865 به همراه سیلیکون است. به عنوان TechRadar اشاره می کند در حالی که پردازنده های جدید ذکر شده است به صراحت حداکثر سرعت ساعت ذکر شده است به عنوان 3.09 Ghz نشان می دهد که SoC نمی تواند گل میمون 855 به علاوه آن را به عنوان maxes در 2.95 GHz.

گواهینامه پایگاه داده نیز نشان می دهد که Galaxy Z تلنگر 5G خواهد شد از ویژگی های 8GB RAM و 256 GB بومی سازی. مانند سلف خود گوشی احتمالا دارای یک اسلات کارت حافظه برای گسترش حافظه داخلی.

عکاسی از خود اهمیت گرفتن به روز رسانی از 10MP به 12MP اما اصلی دو دوربین نصب است و به ظاهر در نظر گرفتن یک گام خواهد شد و در حال حاضر ویژگی های یک دوربین 12MP واحد و یک سنسور 10MP به جای دو دوربین 12MP ماژول.

ظرفیت باتری نیز کاهش می یابد کمی از 3,300 mAh به 3,204 mAh.

Galaxy Z تلنگر 5G را نگاه کنید همان LTE

طراحی, عاقلانه, Galaxy Z تلنگر 5G را نگاه همان است که در آن پدر به عنوان پیشنهاد شده توسط همراه تصاویر, که همچنین نشان می دهد جدید خاکستری رنگ با نوع مات. مشخصات بیشتر به عقب تا با این ادعا که این طرح در حال تغییر است نمی به عنوان ابعاد و وزن دستگاه است همان است که از LTE-Z تنها تلنگر. نسخه به روز شده را نیز به احتمال زیاد همان حفظ 6.7 اینچ صفحه نمایش OLED.

کهکشان Z تلنگر قیمت برای $1,380 و با توجه به این که در آینده مدل جدید تراشه و 5G اتصال به احتمال زیاد خواهد شد کمی بیشتر گران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de