چای و کیک دستور

یک مناقصه بین پوند کیک و کماج به عنوان هایدی Haughy gem noble توصیف آنها در سال 1995 کتاب اشپزی روح و ادویه و چای و کیک به عنوان شیرین به عنوان کوکی ها قند و کمتر کرکی از madeleines (فرانسه کیک چای به شکل یک پوسته گوش ماهی). آنها نشان می دهد تا در آشپزی—زیادی.

  

از طریق تاریخ از این دستور غذا را به من ترکیبی از کره و شکر و تخم مرغ و آرد معمولا طعم دار یکی از سه راه. یک اشاره از جوز ضروری به نظر می رسید برای برخی از در حالی که تفسیرهای مدرن اضافه کردن یک بیت از مرکبات مزه یا عصاره. آشپز بدون دسترسی به ادویه جات ترشی جات پخته ساده دوغ غنی شده با شیر, شیر تبخیر دوغ یا خامه ترش.

  

با احترام به روش های قدیمی و کشیدن از چندین دستور العمل در اینجا این است که من تفسیر کیک چای با بکینگ پودر اضافه شده برای فوق العاده کمی بلند است. شما می توانید آنها را بیش از حد جایگزین کردن کمی دارچین و فلفل شیرین و یا مک برای جوز یا خامه ترش برای دوغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>