مالیاتی, تمدید مهلت دوباره ؟ کاخ سفید با توجه به یکی دیگر از تاخیر به سقوط

  • به 2.2 تریلیون دلار coronavirus مربوط به محرک قوانین تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس که در کنار میلیاردها دلار به صورت مستقیم پرداخت نقدی به اکثر آمریکایی ها یکی از نمونه های بی سابقه لحظه ما را می یابد خود را در حال حاضر.
  • در اینجا یکی دیگر از: مالیات مهلت برای سال 2020 که در حال حاضر تحت فشار قرار دادند از 15 آوریل تا 15 ژوئیه ممکن است با تاخیر برای بار دوم.
  • وجود دارد به گزارش کاخ سفید است که با توجه به اینکه به فشار مهلت دوباره به سقوط و یا حتی بعد از آن.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

من احتمالا نوشته شده است برخی از تغییرات این عبارت بار بیشتر از من می توانید تعداد بیش از ماه گذشته و یا, اما اینجا این است یکی دیگر از شاخص های کاملا بی سابقه لحظه با ما در حال حاضر می یابد خود را در با تشکر از coronavirus بیماری همه گیر.

در حال حاضر شما به یاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به عقب راندن عادی مارس 15 مالیاتی مهلت تابستان این سال — بدون ذهن و بسیار خوشحال اگر شما از من بپرسید با توجه به ما خطرناکی نزدیک به رکود بزرگ در سطح خاک به لطف موج از دست دادن شغل و کسب و کار تعطیلی در هفته های اخیر. روز جمعه کار Dept. گزارش شده است که کارفرمایان ریختن بیش از 20 میلیون نفر از کارگران در ماه گذشته فشار دادن نرخ بیکاری در کشور به 14.7%. در نور از این همه ویرانی اقتصادی این ایده اصلی این بود که مالیات دهندگان را تا 15 جولای تا به فایل های خود را 2019 مالیات — و که آنها نمی خواهد که به پرداخت در اواخر تشکیل پرونده و یا دیر پرداخت جریمه یا. مالیات مهلت نیز بخشی از یک قایق از حرکت اضطراری که شامل ارسال مستقیم پرداخت نقدی به اکثر آمریکایی ها.

در حال حاضر برگ برنده دولت گزارش شده است که وزن دوم تاخیر مالیاتی در موعد مقرر با توجه به اینکه به آن فشار به تاریخ 15 سپتامبر و یا حتی به عنوان دور به عنوان دسامبر 15.

که با توجه به ان بی سی نیوزکه گزارش هیچ تصمیمی گرفته نشده اما می آید به عنوان برگ برنده دولت است که به شدت در جستجوی حق فرمول است که کمک خواهد کرد که احیای بیشتر یا کمتر اغماء اقتصاد ما است.

یک محصول جانبی از یک حرکت مانند دوم مالیات تاخیر هر چند که آن می تواند نیروی مالیات دهندگان به موقعیت دشوار رو به یک اندازه-بزرگتر از حد معمول مالیات در آینده است. “من نگران این است که اگر ما فشار بیش از حد ما در حال رفتن برای پایان دادن به چسباندن مردم با بالون پرداخت” مارک Goldwein معاون ارشد رئیس جمهور و مقامات ارشد سیاست مدیر کمیته مسئول بودجه فدرال گفت CNBC. “آنها باید به فکر یک مالیات جدید برنامه به جای هل دادن مهلت. اگر شما در حفظ و هل دادن آن را بیش از حد بسیاری از پرداخت مالیات.”

به عبارت دیگر فشار نرمال مارس 15 مهلت تمام راه را به سقوط و احتمالا حتی در اواخر ماه دسامبر را مالیات دهندگان با توجه به هر چیزی که آنها نمی پرداخت در سال 2019 به علاوه سه ماهه مالیات برای سال 2020 همه در یک بار. و پس از آن فراموش نکنید که این 15 آوریل 2021 مهلت خواهد بود در اطراف گوشه سمت راست پس از آن.

منبع تصویر: شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im