روز مالیات 2020 معاملات: بهترین مباحث و معاملات از همه مورد علاقه خود را در رستوران

  • روز مالیات سال 2020 به طور کلی نیست فکر به عنوان یک روز شاد اما ما باید برخی از اخبار که ممکن است کمک لبه.
  • در حال حاضر که شما انجام می شود, پر کردن مالیات خود و پرداخت هر گونه پول است که شما ممکن است مدیون فدرال و یا دولت آن زمان برای بررسی همه مباحث و تخفیف های ارائه شده توسط رستوران های زنجیره ای برای روز مالیات سال 2020 است.

روز مالیات به طور کلی خیلی بد شانسی بزرگ به ویژه به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای برنده شدن. اگر شما مدیون پول به دولت فدرال و یا دولت خود را, شما در حال bummed که شما باید برای برش بزنید. و اگر شما به دلیل بازپرداخت مالیاتی که هم خبر بد. گرفتن یک تکه از پول نقد ممکن است به نظر می رسد مانند یک چیز خوب است, اما آن را در واقع به این معنی است که شما پرداخت مالیات خود را در سال گذشته است. به عبارت دیگر دولت شده است ساخت آسان پول با درآمد بهره خود را پرداخت بهره است که شما باید بوده است درآمد با نگه داشتن پول در حساب بانکی و یا سرمایه گذاری آن است.

به هر صورت ما باید یک راه بسیار خوبی برای شما را فراموش کرده ام در مورد همه درد آورده مالیات و لذت بردن از خودتان کمی به جای. چرا استفاده از برخی از معاملات بزرگ است که رستوران ها در سراسر ایالات متحده در حال ارائه به روز مالیات 2020?

Offers.com گرد تمام داغترین مباحث و تخفیف ها از رستوران های زنجیره ای در سراسر کشور در این سال و شما همه آنها را پیدا کنید ذکر شده در زیر. فراموش کرده ام در مورد مالیات و قطعا استفاده در حالی که شما می توانید.

نوار لویی: روز مالیات می افتد در یک شنبه, بنابراین شما می خواهید به استفاده از نوار لویی را خرید یکی از دریافت یک رایگان بدون استخوان بال که در دسترس هستند هر چهارشنبه از ساعت 4 بعد از ظهر تا 7 بعد از ظهر در دسترس برای سفارش آنلاین و یا تماس های آینده برای وانت.

ضربه فیلم های پورنو کار در رستوران & Brewhouse: امکان استفاده از یکی دیگر از روز شنبه ویژه در جولای 15, ضربه فیلم های پورنو کار در رستوران & Brewhouse که در آن شما می توانید خود را 10 دلار لود برگر در دسترس تنها در روزهای چهارشنبه. را انتخاب کنید از بیش از حد بالا همبرگر.

آنگوس سیاه: لذت بردن از داشتن مالیاتی خود وعده غذا در روز به خود را درب تحویل. آنگوس سیاه است ارائه تحویل رایگان از طریق ژوئیه 15. برای Postmates و DoorDash تحویل رایگان سفارشات $15 یا بیشتر است. برای UberEats صرف 25 دلار یا بیشتر و نمی پرداخت برای تحویل.

بوستون بازار: جوجهگردان دنده نخست است و فقط چهارشنبه ها شروع ساعت 4 بعد از ظهر و در روزهای یکشنبه شروع و در ساعت 2 بعد از ظهر در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. اگر چه آنها متوقف فروش دنده نخست برای یک زمان آن است که پشت در منو به صورت محدود—فقط در زمان برای جشن روز مالیات.

Dunkin’: اداره نیرو گرفتن, Dunkin’ راه اندازی کرده است جدید فرشنرس سرد نوشیدنی ها و قیمت گذاری آنها را در فقط 2 دلار. توت فرنگی Dragonfruit و هلو میوه شور طعم دار فرشنرس $2 برای متوسط در شرکت Dunkin’ رستوران ها در سراسر کشور از طریق جولای 28.

El Torito رستوران مکزیکی: مطمئن شوید که به ذهن خود را نیاز به فایل آن مالیات, El Torito است به ما راه های مختلفی برای جشن. امکان استفاده از مارگاریتا کوزه که در خدمت 4 برای $25, $2 بطری آبجو, شراب شروع در $15 یا 6 بسته آبجو برای $9.

انیشتین برادران شیرینی: پرتاب یک روز مالیات حزب با کمک انیشتین برادران پذیرایی. صرف و 150 دلار و 10 دلار کارت هدیه آمازون. صرف 200 دلار و دریافت یک کارت هدیه 20 دلار یا باید کل خدمه بیش از صرف $500 و 50 دلار کارت هدیه. برای وانت یا تحویل در ماه اوت 30.

Fazoli است: در دسترس برای مدت زمان محدود فقط Fazoli را در خدمت است تا تنوع و ارزش خود را با جدیدترین 5 زیر 5 دلار ارتقاء. از کلاسیک ایتالیایی, علاقه مندی های لذیذ جدید غذاهای پخته شده وجود دارد چیزی برای همه, همه برای کمتر از $5. لذت بردن از یک انتخاب از پنج غذاهای خوشمزه با نام تجاری معروف تازه اشکال همه زیر 5 دلار.

روز های شکوه کوره: امکان استفاده از جایگاه ویژه جولای 15 اراضی تقویم هفتگی: چهارشنبه ، در روز های شکوه کوره هر چهارشنبه در انتخاب مکان شما را پیدا نصف کردن بطری شراب و $6.99 میگو. به نظر می رسد برای ما مانند یک راه با شکوه برای خداحافظی به کسانی که اظهارنامه مالیاتی.

درخت گردوی امریکایی میخانه: همچنین در جشن چهار شنبه بودن روز مالیات, سر به درخت گردوی امریکایی میخانه که در آن هر چهارشنبه بال چهارشنبه. لذت بردن از $0.75 بال و نیم-قیمت بطری حق بیمه شراب.

KFC: پس از تشکیل پرونده مالیات خود را و مواد غذایی راحتی دست در دست, چرا استفاده از KFC 30 دلار پر کردن ؟ را در محبوب خود را 20 دلار پر کردن® اما با 12 مناقصات (یا هشت تکه های اضافی از مرغ در استخوان) برای تنها $10 ، هر وعده غذایی همراه با یک سالاد کلم چهار بیسکویت و پوره سیب زمینی و استفاده نا مشروع. مقدار زیادی از مواد غذایی برای امشب و فردا!

باغ زیتون: به پایان رساندن آن می گرداند سزاوار توست! لذت بردن از $15 بطری شراب در باغ زیتون در دسترس برای طرف ماشین وانت یا در رستوران در انتخاب مکان. را انتخاب کنید از, شیرینی, صورتی Moscato مخلوط (یک شراب در حال حاضر تنها در دسترس در باغ زیتون, ساخته شده به طور خاص برای مهمانان خود), Roscato روسو دولچه و یا Moscato پریمو Amore.

Quiznos: پاداش تمام اعضای خانواده در روز مالیات در Quiznos با 4 وعده غذا برای $40. چهار 8 اینچ جایگزینهای چهار تراشه چهار کوکی ها و چهار بطری نوشیدنی برای $40.

TooJay را Deli: به عنوان فصل تابستان در نوسان کامل TooJay را دلی است کمک به خانواده صرفه جویی در برخی از پول با ویژه کودکان و نوجوانان غذا خوردن آزاد معامله از دوشنبه, جولای 6 از طریق پنج شنبه, جولای 31. کودکان در سن 12 سالگی و زیر ممکن است به منظور یک وعده غذایی رایگان از منو بچه از صبحانه, ناهار و شام مورد علاقه با هر پرداخت بالغ غذای اصلی.

حیاط خانه: این مالیات در روز درمان خود را به شراب چهارشنبه در حیاط خانه. لذت بردن از نصف کردن بطری شراب با انواع سفیده قرمز آناناس و درخشان همراه با ویژه انتخاب 5 دلار در مکان های خاص. بازدید در طول یک ساعت یک مبارک برای لذت بردن از منحصر به فرد غذا و همه پیتزا در نصف قیمت و $2 پیش نویس آبجو و ارواح و کوکتل در انتخاب مکان.

ژاک اپستاین کرده و در اطراف فناوری اطلاعات و ارتباطات برای بیش از یک دهه برای اولین بار در بازاریابی و توسعه کسب و کار با دو خصوصی telcos پس از آن به عنوان یک نویسنده و سردبیر پوشش اخبار کسب و کار مصرف کننده الکترونیک و مخابرات. ژاک کار شده است به نقل از بی شماری برترين اخبار نشریات. او همچنین به تازگی نام یکی از بالا 10 “قدرت تلفن همراه اثرگذارندهها” توسط مجله فوربس به عنوان یکی از, Inc. مجله top-30 اینترنت از چیزهایی که ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im