T-Mobile در سراسر کشور’ 5G شبکه می شود ‘در سراسر کشور-r’ با پوشش در تمام 50 ایالت

در حالی که T-صورتحساب تلفن همراه خود را 5G شبکه به عنوان “کشور” حق کردن خفاش “سازمان ملل متحد حامل” نیز به طور غیر مستقیم اذعان کرد که نبود کاملا درست بازگشت در ماه دسامبر 2019 امیدوار کننده بیش از 200 میلیون نفر در 5,000 شهرستانها و شهرها را از لحاظ نظری قادر خواهید بود برای به دست آوردن نسل بعدی کم باند سیگنال.

ما بدیهی است که بطور قابل توجهی بزرگتر از آن است که, اما برای آنچه در آن ارزش, Magenta اجازه نداد همه کسانی که سرعت ارتقا تلاش از چند ماه گذشته متوقف کردن ارائه دهنده خدمات بی سیم از همچنین گسترش 5G پوشش. اولیه شمارش از بیش از 5 ، 000 شهرستانها و شهرهای کوچک به تازگی افزایش یافته و به “حدود” 6,000 با “بیش از 225 میلیون آمریکایی” در حال حاضر تحت پوشش در سراسر “بیش از 1 میلیون مایل مربع است.”

درست است که آلاسکا است که در نهایت پیوستن به این حزب اگر چه آن را قطعا ارزش برجسته است که T-Mobile در واقع هیچ برج خود را در “سرزمین خورشید نیمه شب” ندارند. چه قرمز ندارد درحالی است که با همکاری GCI محلی شرکت مخابراتی که بدبختانه سوئیچ در دولت اول 5G شبکه یک کمی بیش از یک ماه پیش.

چیزی که T-موبایل مشتریان را به شروع به سمت راست دور در حالی که رومینگ در انکوریج آلاسکا با GCI مشتریان نیز مجاز رومینگ دسترسی به “سازمان ملل متحد حامل” در سراسر کشور 5G شبکه به عنوان بخشی از این آخرین “تاریخی” همکاری بین دو شرکت های مخابراتی.

برای تلفن های موبایل مانند کتاب درسی تعریف یک وضعیت برنده-برنده برای ما به همان اندازه بهره آلاسکا و T-کاربران تلفن همراه در سراسر کشور, نه به ذکر است این دو حامل های بی سیم خود را.

این می رود بدون گفت که شما نیاز به یک 5G را فعال کنید گوشی های هوشمند را به شیر را به آلاسکا اولین و تنها 5G شبکه بر اساس ترکیبی از کم و اواسط باند طیف اما در سمت روشن شما شارژ نمی شود اضافی برای رومینگ در هر یک از T-موبایل برنامه های فعلی. و سپس شما قطعا باید بررسی گزینه های خود را کوچک چاپ به صورت بالقوه رومینگ داده ها سهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de