T-Mobile در حال حاضر مقرون به صرفه ال جی V60 ال جی 5G است و حتی ارزان تر در حال حاضر با هیچ رشته متصل

وجود دارد کاملا چند چیز به مانند مورد 5G را فعال کنید V60 ال جی اما در طراوت تغییر سرعت برای ال جی این شرکت در جدیدترین پرچمدار گوشی در درجه اول خارج از غرفه را از امروز بالا پایان گوشی های هوشمند جمعیت با کیفیت عالی/نسبت قیمت.

اگر شما را دوست ندارند پرتال تخصصی اولی ها و رشته های متصل به گوشی های هوشمند خود را, تخفیف, T-Mobile است و جایی برای رفتن در حال حاضر به صرفه جویی در $100. که قطعا نه یک زمین بسیار مخربی markdown اما آن را بسیار سخت به استدلال می کنند با ارزش ارائه شده توسط a $699.99 LG V60 ال جی 5G در انتخاب خود را از درجه یک سفید و درجه یک رنگ آبی. شما می توانید پرداخت که در کامل و یا تقسیم آن به 24 اقساط ماهانه از $29.17 پاپ اما در هر صورت شما نمی نیاز به یک جدید سرخابی مشترک و یا دیدار با هر یک از دیگر الزامات خاص برای استفاده از این خنک معامله است.

جالب به اندازه کافی درجه یک آبی LG V60 ال جی 5G Dual Screen نرم افزاری است که در حال حاضر به فروش می رسد $809.99 به جای اصلی $قیمت 899.99 که نشان دهنده کوچکتر تخفیف از یکی از شما می توانید ادعا می کنند با خرید این, از خود گوشی.

گفت: گوشی بزرگ از 5000 میلی آمپر باتری برای رفتن آن در علاوه بر این به 5G اتصال و فوق Snapdragon 865 SoC ذهن شما به عنوان به خوبی به عنوان یک نسبتا سخاوتمندانه 8 گیگابایت حافظه ذخیره سازی قابل ارتقا هدفون جک, طراحی برتر (با یک شکاف کوچک) قابل توجه کیفیت صوتی صالح دوربین (بدون لنز تله هر چند) و P-OLED است که بیش از حد بد نیست… با توجه به آن نمی آید با 120 هرتز سرعت رفرش پشتیبانی یا حتی یک 90Hz گزینه است.

در $699.99 است یا این پسر بد و یا وان پلاس 8 for cash-strapped 5G با سرعت معتادان و آن را در واقع نه آسان به انتخاب بهتر به طور کلی دستگاه بین این دو است.

با تشکر برای نوک Shnibz!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>