T-موبایل 5G شبکه ممکن است برخی از مرتب کردن بر اساس از یک افزایش در آینده عمده سازمان ملل متحد حامل رویداد

T-Mobile تا به حال پر سر و صدا چند ماه پس از در نهایت اعلام تکمیل آن با حداکثر سرعت دویدن ادغام پشت در مارس 1, ساخت هر دو مثبت و منفی عناوین با 5G پیشرفت های فوق العاده جذابی معاملات برای مشتریان موجود و جدید, یکی از بزرگ قطع و چندین دور تا حدودی قابل پیش بینی اخراج که این شرکت اصرار داشت هرگز اتفاق می افتد.

چه قرمز نشده بود در مدتی هیجان انگیز “سازمان ملل متحد حامل” رویداد است که دقیقا چه چیزی کمک کرد که در حال حاضر مدیر عامل سابق John Legere حق کشتی در حال غرق شدن همه کسانی که سال پیش. آغاز شده در سال 2013 صنعت-تغییر کمپین بازاریابی به سرعت تبدیل به یک سنت تحسین شده توسط T-Mo را به سرعت در حال رشد پایه مشترک و نفرت توسط Verizon/AT&T duopoly.
خوب, آن را مانند به نظر می رسد آن زمان برای یکی دیگر از بازی در حال تغییر اعلام در گذشته اگر چه در حال حاضر ما نمی faintest ایده آنچه که ممکن است در فروشگاه برای جولای 16. همه ما می دانیم که ویژه پخش میزبانی شده توسط هیچ یک دیگر از گلدن گلوب و شش بار امی نامزد Anthony Anderson خواهد لگد کردن در 8:30 am PT (11:30 am ET) روز پنج شنبه با T-Mobile را به پرده “چگونه یک سوپر سازمان ملل متحد حامل خود ادامه خواهد داد به تغییر بی سیم برای خوب است.”

که اساسا بدان معنی است که ما نداشته عمده جدید سازمان ملل متحد حامل های اعلام شده در بیش از هشت ماه است که باعث می شود ما فوق العاده هیجان زده برای دیدن آنچه که Legere وارث مایک Sievert است تا آستین خود را.

بدیهی است که ما بهترین حدس می زنم این است که هر چه در این خط لوله را تا به چیزی برای انجام با 5G و T-Mobile در حال انجام تلاش های ادغام آن در سراسر کشور کم باند سیگنال با با حداکثر سرعت دویدن اواسط گروه طیف در حالی که همچنین آبپاش برخی از فروزان سریع mmWave تکنولوژی در بالای “کیک لایه” له Verizon از لحاظ در دسترس بودن در حالی که ارائه رقابت سختی در سرعت به عنوان به خوبی.
تیزر ارسال شده در توییتر توسط Sievert نیست دقیقا مفید در حل پازل جلوتر از واقعی جولای 16, رویداد صرفا یادآوری ما را از همه چیز بزرگ پرده برداری کرد در این shindigs در گذشته از جمله مرگ های سنتی قرارداد و فسخ زودهنگام هزینه معرفی ساده انتخاب برنامه های موسیقی, آزادی, Netflix بر ما حامل آزادی, T-Mobile, سه شنبه, شراب خواری و غیره و غیره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im