برای اکثریت قریب به اتفاق T-Mobile مشتریان “سازمان ملل متحد حامل” هفتگی وفاداری-پاداش برنامه است که عمدتا در مورد چیزهای کوچک. ما در حال صحبت کردن همبرگر یا tacos, تخفیف بلیط های فیلم (در زمان های مختلف است) سرخابی, پوشش, کوله پشتی, کوپن برای همه نوع از فروشگاه های الکترونیکی و تمدید محاکمه به انواع خدمات آنلاین و سیستم عامل که هر کسی به راحتی می تواند ادعا می کنند هر سه شنبه.

اما برای یک شانس چند, بهترین چیز در مورد T-Mobile در سه شنبه بدون شک grand جوایز ارائه شده از زمان به زمان به عنوان بخشی از قرعه کشی و جالب است که همچنین باز به هر کسی. این همیشه فوق العاده ارزشمند اعم از $100 چک به بچه دوستانه Alcatel قرص به طور معمول قیمت زیر $200, اما گاهی اوقات آنها شما می توانید ذخیره تا 1000 دلار و یا حتی بیشتر.
که در اوایل این هفته, اما اگر شما از دست رفته شانس خود را برای ورود به T-Mo بزرگ سامسونگ قرعه کشی و یا به سادگی نمی مدیریت را به نفع خود یک کهکشان S20 5G گوشی, Galaxy Tab, S6, Chromebook یا تلویزیون های هوشمند وجود دارد هیچ وقت به ضجه و زاری کردن.
در عوض, شما ممکن است بخواهید برای شروع به جستجو برای آن طولانی از دست رفته نعل اسب در گاراژ خود را دوباره به عنوان کشور سوم-بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم (در حال حاضر) در حال آماده سازی برای قرار دادن کمتر از 15 OnePlus 8 5G واحد برای grabs بدون هیچ هزینه ای ندارند بعدی روز شنبه, مارس 28.

البته نیز وجود خواهد داشت یک دسته از چیزهای دیگر آزادانه در دسترس در 28 آوریل برای همه T-Mobile مشتریان از جمله $15 تخفیف برای انتخاب 1-800-flowers.com موارد $30 سرپرستی لیگ فروشگاه اعتباری و همیشه محبوب $0.10 کردن در هر گالن گاز شل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im