T-Mobile را گسترش و بهبود آن 5G شبکه به عنوان سریع به عنوان مثل انسان ممکن است در سال آینده

T-Mobile رئیس جمهور از تکنولوژی نویل ری بود بسیاری از توضیح به بعد در غیر این صورت بسیار ستایش شبکه به ارمغان آورده بود را به زانو در سراسر کشور در روز دوشنبه اما در حال حاضر که فاجعه بار قطع برق که در پشت قرمز مشتریان برای ری به بازگشت به انجام آنچه او می کند بهترین.

یعنی اعتیاد به مواد مخدره “سازمان ملل متحد حامل” بلند پروازانه 5G طرح توسعه آن بسیار بی نظیر منابع ضروری است که فضا. اگر شما بوده ام به نگه داشتن چشم در بسیار کثیف ما بی سیم چشم انداز در یک زمان بسیاری از بازارهای دیگر در حال حاضر موفق به فعال کردن معنی ارتقاء بیش از 4G LTE فناوری برای توده ها شما احتمالا می دانید که T-Mobile است که در یک موقعیت ممتاز پس از رسما تکمیل آن با حداکثر سرعت دویدن در حال اجراست.
در حالی که زمان به سرعت از اولین (و تنها) “در سراسر کشور” شبکه 5G هستند هیچ چیز ناامید کننده اغلب عدم پیش افتادن Verizon 4G شماره T-Mo دارای مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود در دراز مدت آن “کامل کیک لایه” استراتژی.

در سراسر کشور است و نه به اندازه کافی گسترده

در حال حاضر مستقر در شهر نیویورک گفت: ترکیبی از پایین متوسط و بالا-باند 5G بعید است که به گسترش به بسیاری از مکان های دیگر در کوتاه مدت اجرا شود. به جای T-Mobile است که در درجه اول با تمرکز بر دو نفر از آن سه 5G, طعم, با هدف “را به عنوان مقدار 600 و 2.5 نورد به عنوان مثل انسان ممکن است در سال جاری و آینده”, با توجه به نویل ری.
کم باند 600 مگاهرتز طیف ستون فقرات از 5G شبکه T-Mobile راه اندازی در اواخر سال گذشته با کمک از با حداکثر سرعت دویدن (نظری) پوشش بیش از 200 میلیون آمریکایی. صورتحساب به عنوان ارائه “در سراسر کشور” پوشش حق کردن خفاش, این در واقع گسترش به چند اضافی شهرستانها و متحده تا کنون این سال, اما جای تعجب نیست سرخابی قصد ندارد برای جلوگیری از وجود دارد.

یکی از راه های “سازمان ملل متحد حامل” با هدف به قدم بیشتر تا آن استقرار و تلاش در کم باند فضایی است که با امضای قرارداد بلند مدت اجاره نامه با طیف دارندگان (یا hoarders) مانند کلمبیا سرمایه و ظرف شبکه.

در حالی که دومی مذاکرات بارها و بارها توضیح داده شده به عنوان مشکل و حتی نا امید کننده متعدد خودی و صاحب نظران صنعت ری باقی می ماند یک نجیب زاده کامل ذکر هیچ چیز در مورد هر نوع تنش بین دو شرکت.
اگر چه ظرف را تقویت موبایل خرید به نظر می رسد مانند یک معامله انجام می شود در آخرین T-موبایل “کار با ظرف و DOJ” است که ظاهرا هنوز تمام نشده. به وضوح چارلی Ergen می خواهد به فشار به عنوان پول آنجا که ممکن است از آن استفاده نشده و طیف او شده است احتکار برای سال های بسیاری در حال حاضر در حالی که همچنین به دنبال بهترین شرایط را در آن تقویت خریداری و پس از آن T-تلفن همراه (MVNO توافق است که به نظر می رسد نقشه کشی مذاکرات برای یک “پایاپای” معامله.

انتظار یک تورنت از اواسط باند راه اندازی در آینده نزدیک

به عنوان نویل ری امتیاز خارج از کشور سوم-بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم تلف قیمتی نزدیک به دو سال انتظار برای با حداکثر سرعت دویدن ادغام به تصویب و نهایی یک دوره از زمان که در طی آن اپراتورهای در چین و کره جنوبی به دست آورد یک مزیت ما ممکن است هرگز اصلاح. اما به جای نگاه به عقب و فکر کردن به آنچه می توانست شد ادغام به اتمام زودتر T-Mo می خواهد برای به دست آوردن که زمان از دست رفته و فراموش حد گرفتن به عنوان آن می تواند در سال آینده یا بیشتر.

بسیاری از جمله ارتقاء در حال انتظار برای رخ می دهد در این سال و همچنین در سال 2021 با T-Mobile به طور کامل متمرکز بر بهره برداری از آن را “باور نکردنی دارایی پایه” در حداکثر پتانسیل آن برای به دست آوردن یک غیر قابل عبور سرب خود را بیش از Verizon و AT&T. قرمز بزرگ به یاد داشته باشید انتخاب کرده است به شرط بندی بزرگ در mmWave, عدم تفاوت را برای تعداد قابل توجهی از مشتریان خود را در حالی که Ma بل 5G استراتژی است که در همه جا با هر دو سرعت و در دسترس بودن رنج می برند به عنوان یک نتیجه مستقیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>