T-Mobile به روز رسانی سامسونگ کهکشان S9 و S9+ به یک UI 2.1

آن بوده است بیش از یک ماه پس از سامسونگ نورد یک UI 2.1 به کهکشان S9 و S9+ و توجه داشته باشید 10 اما ما حامل گرفته اند وقت خود را برای تست به روز رسانی و مطمئن شوید که هیچ مسائل را جلوگیری از دسترسی کاربران با استفاده از تلفن خود را پس از نصب یک UI 2.1.

T-Mobile است که در نهایت با انجام تست و در حال حاضر نورد از یک UI 2.1 به روز رسانی کهکشان S9 و S9+ (از طریق TmoNews). با توجه به رسمی تغییرات منتشر شده توسط T-Mobile به روز رسانی شامل جولای امنیت پچ و “همه رابط کاربری جدید.” اگر چه آن ذکر نشده در تغییرات همه رابط کاربری جدید است که در واقع یک UI 2.1.

به عنوان مثل T-موبایل کهکشان S9 و S9+ کاربران می توانند انتظار برای دریافت یک زن و شوهر از ویژگی های دوربین مانند یک حرفه ای تصویری حالت به عنوان به خوبی به عنوان دیگر ویژگی های به اشتراک گذاری مانند سریع و به اشتراک گذاری موسیقی است که آن را آسان تر به پرتو فایل به نزدیکی و تماس با ما.

به روز رسانی در وزن 1GB پس از آن بسیار قابل ملاحظه و دانلود. نگه داشتن در ذهن که این یک صحنه رول به طوری که آن را چند روز برای رسیدن به همه T-موبایل کهکشان S9 و S9+ واحد است.

در همان قطعه از اخبار T-موبایل به روز توجه داشته باشید 10 و 10+ اما این به طور معمول به روز رسانی های امنیتی است که سامسونگ هل ماهانه. در این مورد به روز رسانی می افزاید: جولای امنیت پچ و وزن آن در 210MB.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de