T-Mobile برای اضافه کردن یکی دیگر از ارزان REVVL گوشی های هوشمند خود را ارائه

T-Mobile بوده است در اخبار به تازگی کاملا چند بار و در اکثر موارد آن را تنها مثبت ، امروز ما یاد گرفته ایم در مورد نام تجاری دستگاه جدید که حامل ایالات متحده قصد دارد برای اضافه کردن به آن ارائه شده است بسیار به زودی.

کسانی که آشنا هستند با T-Mobile, نمونه کارها احتمالا می دانید که هر سال سازمان ملل متحد حامل راه اندازی جدید REVVL گوشی های هوشمند ارزان قیمت دستگاه هایی است که می توان به صورت رایگان در هنگام اضافه کردن یک خط جدید است.

Phonescoop کشف جدید REVVL گوشی های هوشمند شده است تایید شده توسط FCC (کمیسیون ارتباطات فدرال). بر خلاف نسل فعلی REVVLRY دستگاه هایی که تولید شده توسط موتورولا آینده یکی به نام REVVL 4+ و خواهد بود ساخته شده توسط TCL.

این REVVL 4+ را پشتیبانی از هر دو T-Mobile و Sprint شبکه های اما گذشته از آن چند جزئیات دیگر در مورد این گوشی در دسترس هستند در حال حاضر. ما نمی دانیم که از آن خواهد شد از ویژگی های NFC (ارتباطات میدان نزدیک) و بلوتوث 5.0 پشتیبانی با تشکر از FCC پر کردن.

وجود دارد یکی دیگر کمی از اطلاعات است که ممکن است به ما بینش بیشتر در REVVL 4+. ظاهرا این گوشی بر اساس TCL 10L است که مجهز به Snapdragon 665 چیپ ست و 48-مگاپیکسل عقب رو به دوربین.

از آنجا که REVVL 4+ در حال حاضر دریافت FCC تایید آن را فقط یک ماده از زمان قبل از T-موبایل باعث می شود آن را رسمی. تنها چیزی که هنوز مشخص نیست که چه مقدار از آن هزینه خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>