T-Mobile sweetens آن معامله برای Verizon و AT&T سیستمهای که می خواهند به نگه داشتن گوشی خود را

به یاد داشته باشید که ما به شما در کمتر از دو ماه پیش بود که زمان مناسب برای تعویض از Verizon یا AT&T به T-Mobile اگر شما با توجه به چنین حرکت می کند ؟ به خوبی آن را باور یا نه در حال حاضر است که در واقع حتی perfecter زمان را به یک شماره موجود و موجود تلفن به “سازمان ملل متحد حامل.”

که به دلیل قرمز به شما اجازه نگه داشتن دستگاه تلفن همراه خود را و شما را به 450 دلار از طریق مجازی کارت اعتباری برای پرداخت خود را در زمان Verizon یا AT&T تعادل است. برای واجد شرایط برای به درستی به نام 2020 نگه دارید و سوئیچ برنامه شما نیاز به یک دستگاه توافقنامه تامین مالی بیش از 90 روز در یک “واجد شرایط” تلفن با یکی از دو شرکت بزرگ حمل و مایل به فعال کردن یک خط جدید از T-Mobile voice خدمات بر “واجد شرایط” نرخ برنامه.
گفت: برنامه شامل همه چیز از سرخابی و قرمز به علاوه به سرخابی نظامی سرخابی به علاوه نظامی, سرخابی, اولین پاسخ, سرخابی, به همراه اولین پاسخ دهندگان سرخابی نامحدود 55 سرخابی Plus نامحدود, 55, ملزومات ملزومات نامحدود 55 و کسب و کار نامحدود.
در ضمن لیست واجد شرایط گوشی شما می تواند از قرمز بزرگ یا کارشناسی ارشد بل (از طریق ق) به طور مشابه طولانی از جمله امثال اپل, آیفون, 11, XS, XR, X, 8, 8 به علاوه, 7, 7 Plus, 6, 6 Plus و SE (2020) و همچنین گوگل صفحه 2, 3 و 4 duos و سامسونگ Galaxy S8 S9, توجه داشته باشید, 8, توجه داشته باشید, 9, S10 و توجه داشته باشید 10 خانواده.
چیز دیگری مهم است که شما باید به در نظر گرفتن این است که شما نیاز به یک گوشی تلفن است که یک بیت از یک بدون هیچ زحمتی برای AT&T مشتریان. قبل از انتقال در شماره خود را, شما می خواهید به پرداخت کردن دستگاه خود را به طور کامل درخواست باز کردن و منتظر است که به اعطا می شود. در نهایت این وب سایت اختصاص داده شده به شما اجازه می دهد ثبت نام برای بازپرداخت تا 450 $در هر خط در ظرف 30 روز از خود جدید T-موبایل فعال سازی.
همه در همه, این است که دقیقا آنچه که ما می خواهم تماس ساده و سر راست است اما پس انداز شیرین هستند و آنها حتی می تواند در ترکیب با یکی دیگر از تخفیف عالی به شما اجازه می دهد برای دریافت سه خط از سرویس برای قیمت دو. در حالی که T-Mobile است فشار ملزومات آن گزینه های سخت freebie در دسترس است برای سرخابی و قرمز به علاوه برنامه به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>