T-موبایل شروع می شود نورد نوار کهکشان سامسونگ S6 اندروید 10 روز رسانی

فقط سر که T-Mobile در حال حاضر نورد از 10 برای اندروید سامسونگ کهکشان S6 بیش از دو ماه پس از Verizon تحت فشار قرار دادند به روز رسانی. به نظر می رسد مانند ما حامل در میان گذشته به ارائه مدتها در انتظار به روز رسانی. اگر شما در حال استفاده از Wi-Fi تنها نسخه از تخته سنگ, شما احتمالا در حال حاضر به روز رسانی به آندروید 10 پس از به روز رسانی منتشر شد یک ماه پیش.اگر شما با T-Mobile هر چند, شما باید نگاه برای به روز رسانی با نسخه سیستم عامل T867USQU2BTE1 و مطمئن شوید که شما به اندازه کافی ذخیره سازی. به روز رسانی وزن آن در حدود 2GB و شامل ممکن است وصله امنیتی است که کمی عجیب و غریب از سامسونگ در حال حاضر منتشر ژوئن به روز رسانی امنیتی چند هفته پیش.

T-Mobile تغییرات نیست ذکر است هر چیز دیگری اما شما باید انتظار برای دریافت یک UI 2.1 و برخی دیگر از ویژگی های مهم جدید و پیشرفت های تاریک مانند حالت انیمیشن های نرم و صاف و یک تعداد انگشت شماری از به روز رسانی برنامه های که از قبل نصب شده بر روی لوح.

ممکن است وجود دارد برخی از T-Mobile تغییرات خاص شامل در به روز رسانی اما حامل نشده برجسته هر یک از آنها را به عنوان Verizon را در ماه آوریل است. به خاطر داشته باشید که به روز رسانی نورد در امواج پس از آن ممکن است کمی از زمان برای انتشار به تمام T-Mobile کهکشان S6 واحد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر