T-Mobile گسترش اندیشه 10 عشق برای اواسط محدوده LG Stylo 5

این LG Stylo 5 است بسیار متفاوت از آن قلم-دارای حق اعمال سلف بسته بندی همان متوسط 450 پیکسل پردازنده در حالی که به دست آوردن کمی آب باتری و حفظ 6.2 اینچ IPS LCD, صفحه نمایش نسبتا نازک ناهنجاری و همچنین به عنوان تنها 13MP عقب رو به دوربین 5MP و جلوی تیرانداز.

البته 2019-منتشر mid-ranger آمد در حال اجرا جدیدتر سیستم عامل نسخه از جعبه است که اثبات می شود یک بزرگتر ارتقا از شما ممکن است در ابتدا فرض. چرا که LG Stylo 5 است که در حال حاضر دریافت رسمی اندروید 10 ارتقاء در چند ما حامل, در حالی که Stylo 4 هرگز حتی یک over-the-air مجموعه ای از پای با طعم نرم افزار رفتار در شبکه اپراتورها مانند T-Mobile.
T-Mo گزارش شده است که پیوستن به Verizon و… مترو توسط T-Mobile به عنوان ما صحبت می کنند در ارائه اندروید 10 موضوعات 2019 را Stylo 5 به عنوان بخشی از یک 1.2 GB و یا پس از به روز رسانی همچنین شامل “رفع اشکال های مختلف امنیتی و سیستم بهبود است.”
به دلیل به روز رسانی است که هنوز تایید نشده و دقیق در سرخابی را به صفحه وب اختصاص داده شده, شما نمی ممکن است قادر به در واقع از دانلود و نصب چیزی برای زمان حال بسته به جایی که شما زندگی می کنند و چگونه خوش شانس شما هستند.
اما مطمئن باشید آن را احتمالا نمی T-Mobile بیش از چند روز به گسترش عشق در سراسر عمل است. این می رود بدون گفت خود را اواسط محدوده دستگاه خواهد بود بسیار بهبود یافته از تعدادی از دیدگاه های مختلف هنگامی که شما را مدیریت برای اعمال این ترفند UI و کارآیی اگر چه LG Stylo 5 باقی مانده است به طور کلی فروتن تلفن 2020 استاندارد.
در صورتی که شما نگرانم گوشی دیگر در دسترس نیست از پیشرو کشور “سازمان ملل متحد حامل” اما شما می توانید جدیدتر و بزرگتر و زیباتر و سریع تر LG Stylo 6 با اندروید 10 از پیش نصب شده در کمی بیش از 250 دلار یا $10.50 یک ماه در دو سال قسط.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>