T-Mobile Tech جمهور نویل ری نگه داشته است ما به روز شده در چگونه COVID-19 همه گیر است و تحت تاثیر این راه مشتریان خود را با استفاده از بی سیم خود را برنامه ریزی. در اوایل این ماه Ray اشاره کرد که کانون استفاده توسط مشتریان شد تا 60 درصد به صورت ماهانه استفاده از ابزار آموزشی جلوتر 135% تصویری بازی 85 درصد و بالاتر و استفاده از مواد غذایی تحویل برنامه های پیش رو 23 درصد.

T-Mobile نویل ری می گوید که حامل دیدن است طبیعی جدید از بی سیم استفاده

امروز اشعه منتشر شده از یک صدای جیر جیر آشکار برخی از اطلاعات جدید در استفاده از T-Mobile و Sprint به شبکه (on آوریل 1, T-Mobile اعلام کرد از اتمام ادغام آن با حداکثر سرعت دویدن). در طول چند هفته گذشته ترافیک داده رو به افزایش بوده است به شدت به عنوان یک آمریکایی کار کرده اند از خانه یادگیری از خانه, خرید از صفحه اصلی و نگه داشتن خود را سرگرم به طور مداوم. اما ری می گوید: امروز که بی سیم استفاده بر روی هر دو شبکه درست است و رسیده است و آنچه که او خواستار طبیعی جدید.

ری می گوید که اتصال اینترنت در شبکه T-Mobile است تا 57 درصد و رشد کرده است 70% در با حداکثر سرعت دویدن خط لوله و همچنان در این سطح است. استفاده از برنامه های آموزشی است تا 148% در سراسر کشور و خیره کننده 268% در شهر نیویورک است. در اپل بزرگ, T-Mobile کار می کرد با منطقه مدرسه برای کمک به ارائه اتصال LTE در قرص برای دانش آموزان است.

همراه با صدای یک ویدیو ساخته شده توسط Ray که در آن او می گوید که هر دو T-Mobile و Sprint’ s شبکه “برگزار شد و” با وجود آب و هوایی شدید مسائل که برخی از کشور ها برای مقابله با. ستایش “تیم شگفت انگیز” است که مراقبت از شبکه های اجرایی گفت: “آنها در حال مدیریت تغییرات در ترافیک بازگرداندن آسیب طوفان…همه در حالی که در نظر گرفتن اقدامات لازم برای نگه داشتن خود را امن و سالم است.”

صحبت کردن در مورد اهمیت داشتن سرویس های بی سیم در طول COVID-19 شیوع حامل فناوری رئیس جمهور گفت: “سریع بی سیم” مهم تر است در حال حاضر از همیشه قبل از به عنوان آمریکایی ها سعی می کنید به ماندن با هم در حالی که ماندن از هم جدا. مهم ترین چیز Ray اشاره می کند این است که دانش آموزان برای ادامه تحصیل با استفاده از آموزش مجازی و دسترسی به ابزار آموزشی در حالی که در خانه گیر کرده. T-Mobile و Sprint کمک کرده اند بیش از 500 ، 000 دانش آموزان در اتصال به اینترنت در ماه گذشته; این دانشجویان آمده از بیش از 820 مدارس و مناطق آموزش و پرورش سراسر کشور.

با توجه به برخی از مشترکان توییتر با اشاره به ری که یک رقیب بود برای تشویق مشترکان خود را به صرفه جویی در داده های ماهانه خود را با استفاده از Wi-Fi را در حالی که صفحه اصلی. این کامل بود باز برای نویل به همه یادآوری است که T-Mobile است که به تمام مشتریان خود را نامحدود اطلاعات با سرعت بالا. او همچنین اشاره می کند که T-Mobile network سرعت که در واقع افزایش یافته است.

این یک بازی جالب برای کسانی از ما که نوشتن در مورد T-Mobile. با حداکثر سرعت دویدن 2.5 GHz اواسط گروه طیف در حال حاضر متعلق به ارائه دهنده بی سیم پس از آنچه احساس می کند مانند سال صحبت کردن در مورد آن است. T-موبایل می گوید که اضافه کردن این “گوشت” به 600MHz کم باند و mmWave بالا گروه “نان” تولید خواهد شد خوشمزه تر 5G ساندویچ با دانلود دیتا با سرعت هشت برابر سریعتر در چند سال و 15 برابر سریعتر در شش سال آینده. علاوه بر این, T-Mobile ظرفیت را گسترش خواهد توسط یک عامل از 14 بیش از شش سال است.

با توجه به وال استریت جدید خیابان پژوهش های T-Mobile و ظرف هستند حامل بهترین موقعیت آن را از طریق یک آینده رکود است. تحلیلگران می گویند که با 20 درصد قیمت استفاده بیش از Verizon و AT&T حامل می تواند انتخاب کنید تا به اندازه کافی مشتریان جدید به کراوات Verizon به عنوان کشور برتر ارائه دهنده بی سیم. خیابان جدید می گوید که ورایزون دائمی کسب و کار خواهد شد “خرد به توقف” در یک رکود اقتصادی در حالی که بهبود در AT&T پیش پرداخت کریکت سرویس های بی سیم نمی خواهد به اندازه کافی برای جبران ضعف در آن دائمی کسب و کار. خط پایین این است که T-Mobile را به استفاده از آن بیشتر در قیمت مقرون به صرفه.

آیا ما در یک رکود ؟ به طور سنتی ما نمی دانیم که تا زمانی که ما در حال حاضر هفته به ضعف اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im