T-Mobile بی سر و صدا زنده یکی از بزرگترین ‘اصلی سازمان ملل متحد حامل حرکت’

اگر شما یافت می شود T-موبایل ها “سازمان ملل متحد حامل” حرکت تا حدودی underwhelming به خصوص بعد از قرمز بزرگ قبل از اعلام اعتیاد به مواد مخدره-ساختمان کمپین و خانم های خوب قدیمی روز زمانی که این کشور سومین ارائه دهنده خدمات بی سیم به طور مداوم upstaging Verizon و AT&T شما می توانید در حال حاضر امکان استفاده از تمدید قرارداد که مبدا تاریخ تمام راه برگشت به 2014.

البته دوباره تست درایو برنامه است نه برای زمان T-Mo مشتریان به جای اجازه دادن به مردمی فکر تعویض به “سوپر سازمان ملل متحد حامل” سعی کنید از آن همیشه در حال گسترش شبکه 4G LTE قبل از ساخت در واقع تعهد خود را. بر خلاف شش سال پیش اما درست مثل سال گذشته ارتقاء بسیار آسان و ساده برای ثبت نام صرفا نیاز به هر کسی که علاقه مند به وارد کردن برخی از اطلاعات اولیه از جمله یک خانه, آدرس در این صفحه اختصاص داده شده در Magenta وب سایت رسمی.
پس از شما انجام دهید که شما دریافت خواهید کرد یک “جیبی” کانون در پست به شما اجازه می دهد تا به راحتی اتصال به T-Mobile در سراسر کشور شبکه 4G LTE با استفاده از خود را بسیار خود را شخصی گوشی های هوشمند. شما سپس دریافت 30 روز یا 30 گیگابایت کاملا رایگان با سرعت بالا تلفن همراه داده ها (هر کدام که می آید برای اولین بار) برای ارزیابی آنچه شرح داده شده در سایت مذکور به عنوان T-Mo را در “جدیدترین” و “قدرتمند ترین سیگنال.”
اجازه ندهید که بدون شک منسوخ بازاریابی ادعای شما احمق هر چند به این دلیل که صفحه وب نیست ذکر است هر چیزی در مورد فناوری 5G است و بدیهی است که “سازمان ملل متحد حامل” جدیدترین سیگنال های تلفن همراه در حال حاضر. جالب به اندازه کافی به نظر می رسد T-Mo دارای بوت تست درایو برنامه بدون تجدید نظر در اطلاعات منتشر شده در سال 2019 که پس از آن مدیر عامل John Legere اعلام کرد از “حفاظت” از این “اصلی سازمان ملل متحد حامل حرکت می کند.”
با توجه به تایید T-Mobile کارمند که نوع به اندازه کافی به زمینه چند سوال از یک eagle-eyed Redditor متوجه Test Drive باز گشت دیروز ارتقاء در واقع تا حد زیادی بدون تغییر از سال گذشته است. اما hotspot دستگاه ارائه شده به صورت رایگان برای 30 روز است که ظاهرا یک فرانکلین T9 جای “بازنشسته” Coolpad گشت و گذار بنابراین خرید فیلم های جاسازی شده در بالا کاملا معتبر دیگر.
همچنین به نظر می رسد به عنوان اینکه مشتریان با حداکثر سرعت دویدن دیگر واجد شرایط به “درایو تست” T-Mobile به عنوان بخشی از این برنامه نیاز به صبر برای شبکه یکپارچه سازی تلاش ها برای پایان خواهد رسید قبل از آنها می تواند تجربه یک افزایش در هر دو LTE 4G و 5G سرعت به عنوان به خوبی به عنوان 5G پوشش. در نهایت آن را به طور کامل روشن نیست اگر شما می خواهید به نگه داشتن فوق “جیبی” کانون برای خودتان در پایان 30 روز شبکه آزمایشی این زمان در اطراف, اما اگر سابقه هر گونه نشانه که احتمالا خارج از نوبت به اين پرونده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر