T-Mobile رسما رها کامل 5G بالقوه… در دو گوشی در یک شهر بزرگ

آن را فقط یک کمی بیش از یک ماه پس از تی موبایل رسما اعلام کرد از اتمام آن مارس 2018 آغاز با حداکثر سرعت دویدن ادغام و اگر چه این دو مارک هنوز تنظیم برای تبدیل شدن به یک برای اهداف بازاریابی برای یکی دیگر از چند ماه پیشرو کشور “سازمان ملل متحد حامل” است که در حال حاضر پیشرفت بزرگ نسبت به باز کردن کامل در سراسر کشور پتانسیل 5G.

برخی از این پیشرفت به سادگی امکان پذیر نخواهد بود بدون با حداکثر سرعت دویدن اواسط باند 2.5 GHz طیف که می آید همراه با T-Mo موجود کم باند 600 مگاهرتز و باند mmWave تکنولوژی را به انجام برسانند و به اصطلاح “سه لایه” چشم انداز.
همچنین شناخته شده به عنوان “کامل کیک لایه” این استراتژی است که به طور گسترده ای در نظر گرفته خردمندترین, کامل ترین 5G اجرای طرح دراز مدت به عنوان T-Mobile در نهایت انتظار به پتو کل کشور با 5G سیگنال است که سفر هر دو دور و سریع است. البته صنعت تحلیلگران بر این باورند این طرح می تواند چند سال به درستی اجرا شده و اجرا در سراسر کشور اگر چه در آغاز راه است و قطعا امیدوار کننده است.

 

این بدان معناست که اگر شما استفاده از یکی از آن دو 5G را فعال کنید تلفن همراه نیروگاهی در Magenta, شما باید از لحاظ تئوری قادر به شیر به کم باند 5G اواسط باند 5G و mmWave 5G امواج رادیو و تلویزیون در نیویورک در حال حاضر. ساده تر قرار داده و به طور قابل توجهی بالاتر سرعت دانلود باید در دسترس در مکان های بیشتری نسبت به قبل با علاوه بر این از اواسط باند 2.5 GHz پشتیبانی در نیویورک است.

این اجرای در واقع به دنبال در قدم به قدم از T-Mo اواسط باند 5G استقرار در فیلادلفیا چند هفته پیش اما مشتریان در فیلادلفیا شد و از لحاظ فنی و نه در خدمت کامل کیک لایه به عنوان mmWave لایه است که هنوز وجود ندارد و از جمله بسیاری از شهرستانها عمده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>