T-Mobile ارائه می دهد کسب و کار اعتباری اگر آنها سوئیچ بیش به 10.000 $به صورت نقدی اگر آنها را دوست داشت

این COVID-19 همه گیر است برخورد یک ضربه به اکثر کسب و کار, اما این هیچ راز که حامل تلفن همراه نیست و در آن غرق قایق. آنها با بهره گیری از یک افزایش ترافیک با توجه به تمام مردم با تکیه بر گوشی های خود را به نگه داشتن در تماس با دوستان و بستگان و همکاران. خوب, T-Mobile است که به دنبال به بازگشت به کسب و کار است که ممکن است یک زمان سخت شناور ماندن در طول این زمان دشوار است با زن و شوهر از طرح های جدید.

اولین بار, T-Mobile است که به کوچک و متوسط کسب و کار یک بار 100 دلار اعتبار برای هر خط جدید با استفاده از یک مقدماتی طرح است که با استفاده از یک شماره منتقل شده از هر دو Verizon یا AT&T. برای دریافت اعتبار صاحبان کسب و کار باید پورت شماره خط جدید ظرف 60 روز از باز کردن آن.

شما فکر نمی کنم T-Mobile است که فقط با دادن پول, آیا شما? البته چیزی در آن وجود دارد برای T-Mobile به عنوان به خوبی. با حداکثر سرعت دویدن تازه جذب شده توسط سازمان ملل متحد حامل Verizon و AT&T باقی می ماند تنها واقعی رقبا. هر مشتری به سرقت رفته است که پیروزی در Magenta کتاب.

اما در واقع, T-Mobile است که دادن پول دور به عنوان به خوبی. دوم به تازگی اعلام کرد ابتکار فقط در مورد آن است. این هفته, T-Mobile را به $100,000 به “مردم محبوب ترین کسب و کارهای کوچک”. چگونه آن را تصمیم می گیرید که کسب و کار آن ؟ که در آن شما در آمده است. شما و رسانه های اجتماعی است.

اگر شما علاقه در کسب و کار کوچک است که سزاوار به پیروزی بین 2000 $و $10,000 از استخر جایزه را به یک فیلم کوتاه در مورد آنچه شما می خواهم در مورد سجاف و ارسال آن به Facebook یا توییتر با هشتگ #TMOSmallBiz و #سادگی.

مطمئن شوید که آن را کمی از بدون هیچ زحمتی برای ضبط یک فیلم, اما ممکن است یک دنیا تفاوت را برای خود محلی قنادی یا کمیک, فروشگاه کتاب. اگر شما می خواهید به آن ضربه آن را به زودی نامزد پذیرفته خواهد شد از هم اکنون از طریق مارس 17. برندگان اعلام خواهد شد حدود یک هفته بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر