T-Mobile است که رسما همه از گوگل گوشی های جلوتر از صفحه 4a راه اندازی

گوگل احتمالا یکی از حداقل موفق به تولید کنندگان گوشی های هوشمند است که مبادرت به فروش آن در خانه دستگاه های تلفن همراه از طریق تمام “چهار بزرگ” ما حامل, اما به اندازه کافی جالب گفت: حامل هیچ به نظر نمی رسد به خصوص علاقه مند در افزایش محبوبیت این غول جستجو را 2019-منتشر پیکسل دیگر.

به گزارش 9To5Google همه چیز به نظر می رسد تشدید کرده اند از آن به عنوان T-Mo دیگر به فروش می رساند یک واحد گوگل ساخته شده گوشی آنلاین. هیچ کودک صفحه 4 هیچ 5.6 اینچ صفحه 3a, هیچ چیز. برای آنچه در آن ارزش, کشور سوم-بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم ادعا می کند صفحه دستگاه هنوز هم در دسترس در فروشگاه های فیزیکی اگر چه unnamed منابع بگویید فوق نشریه که T-Mobile مکان های خرده فروشی نمی تواند منظور اضافی موجودی دیگر که بدان معنی است که هر آنچه را در سمت چپ موجود در انبار می تواند ناپدید می شوند قبل از اینکه طولانی نیز هست.

البته می تواند این فرض صفحه گوشی ثابت کرده اند آنقدر منفور است که T-Mobile است و با توجه به snubbing این 4a اما گوگل اصرار دارد که این مورد نه گفتن 9To5Google وجود دارد “بدون هیچ تغییری” به ارائه گزارش در رابطه با ارتباط آن با قرمز. ما فقط باید صبر کنید و ببینید در مورد که در حال حاضر نمی کنیم ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>