نزدیک به دو سال پس از به طور رسمی اعلام ادغام توافقی که چند سال دیگر در ساخت T-Mobile و Sprint در نهایت تبدیل شد به یک حامل در تاریخ 1 آوریل. اما حتی اگر تمام حقوقی و موانع نظارتی پاک شد که دیر اتمام اتحادیه بین کشور سوم و چهارم بزرگترین ارائه دهندگان خدمات بی سیم نمی تواند عملکرد فوری نتایج برای هر دو مصرف کنندگان و یا کارکنان.

اما یک چیز بیشتر است که سرخابی وعده داده شده را مشتق از ادغام و که ممکن است مدتی به واقع رخ می دهد. ما در حال صحبت کردن در مورد ایجاد شغل است که متاسفانه به نظر می رسد قبل از (اگر نه جایگزین) توسط یک نگرانی تعدادی از اخراج. درست است که هزاران نفر از کارکنان در حال گزارش گرفتن آماده به از دست دادن شغل خود را در بدترین زمان ممکن فقط به عنوان بسیاری از تحلیلگران هشدار داده و اتحادیه های کارگری می ترسید اتفاق می افتد.

صدها نفر از مترو توسط T-فروشگاه های تلفن همراه خواهد شد به احتمال زیاد به زودی بسته

ما در حال بدیهی است که صحبت کردن در مورد تعطیلی موقت ناشی از کوروناویروس همه گیر و یا هر چیزی شبیه به آن و در حالی که دقیق تعداد فروشگاه های تحت پوشش این اعلامیه ختم ناشناخته مانده Adderton معتقد است آن را در هر نقطه بین 1500 و 2000 با NWIDA تکیه بیشتر به سمت پایان پایین تر از آن برآورد.

در هر صورت چندین هزار نفر از مردم به احتمال زیاد برای به دست آوردن لغزش صورتی قبل از اینکه طولانی و دلایل است که به عنوان ساده به عنوان آنها بی رحم هستند. خودی ادعا می کنند بسیاری از منحصر به فرد مترو توسط T-Mobile مکان های خرده فروشی را خاتمه یافته تلقی شده است “کم نوازندگان” در حالی که دیگران در پایان خود را اجاره.

به نوبه خود برجسته کشور “سازمان ملل متحد حامل” به نظر می رسد به ابراز مخالفت با دقت فوق شایعه شماره در بیانیه ای به FierceWireless اعتراف به این که “تعداد کمی از کار برکنار شده و مکان” در حال بسته می شود که این شرکت همیشه به دنبال “بهینه سازی” آن “رد پای خرده فروشی به عنوان یک دوره عادی از کسب و کار برای اطمینان حاصل شود که ما در بهترین موقعیت برای حمایت از هزاران نفر از جوامع” خدمت در سراسر ایالات متحده.

هنوز هم وجود دارد زمان برای T-Mobile به انجام خوبی در طرح بزرگ از چیزهایی

قبل از عجله برای نتیجه گیری و اشاره انگشت در Magenta برای به سرعت در حال تبدیل از قهرمان ما صنعت بی سیم به یک بی رحم Verizon به اندازه تبه کار شما باید سعی کنید به نگاه دقیقا چه چیزی T-Mo عهد را پس از بستن آن با حداکثر سرعت دویدن کسب.

 

در آوریل 2019 مثلا سپس مدیر عامل John Legere گذراند دقیق پست وبلاگ که برجسته شرکت خود را متعهد به ایجاد “نزدیک به 5,600 جدید آمریکایی مراقبت از مشتری شغل تا سال 2021” و “باز 600 فروشگاه جدید برای خدمت به مناطق روستایی و شهرهای کوچک که نه T-Mobile و Sprint در خدمت امروز” در نامشخص نقطه در آینده است. در کل هدف این بود که برای T-Mobile به “بیش از 11,000 کارکنان اضافی تا سال 2024 در مقایسه با چه ترکیبی مستقل شرکت می کرده اند.”

به عنوان شما می توانید متوجه همه وعده کرده بود از راه دور و یا مبهم مهلت خروج از T-Mo مقدار زیادی از اتاق تکان دادن برای تجدید نظر و “بهینه سازی” خود را تمدید کسب و کار در طول زمان و فنی انجام آنچه وعده داده شده بود در حالی که همچنین پیرایش چربی در بازارهای خاص.

البته حتی اگر T-Mobile به پایان خواهد رسید تا ایجاد مشاغل جدید در برخی از نقاط از آن را در حال حاضر برش در دیگران است که تغییر نمی دهد واقعیت هزاران نفر از مترو فروشگاه کارکنان در مورد فایل برای بیکاری. اما این به خوبی شناخته شده تلفات از ادغام و هر دو FCC و DOJ آگاه بودند از این خطر بسیار واقعی در هنگام تمیز کردن معامله. بیایید فقط امیدوارم ادغام خواهد شد در واقع اثبات مفید برای مصرف کنندگان و کارمندان و صنعت به طور کلی در دراز مدت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im