در حالی که سامسونگ هنوز به 5G-فعال نوع 10.5 اینچی گلکسی تب S6 به ما و ادم تنومند و بدقواره اندازه برگه S7 و S7 به علاوه ممکن است نیاز به چند ماه قبل از آنها می توانید بروید رسمی در سراسر جهان به فروش می رساند شرکت مقدار زیادی از مناسب و معقول اندروید قواره با تلفن همراه قابلیت اتصال از طریق ملت بزرگترین حامل.

دو تا از این بسیار محترم اپل جایگزین در حال حاضر عمیقا با تخفیف در T-Mobile و همه شما باید انجام دهید به واجد شرایط برای قاتل معاملات جدید که اضافه کردن یک خط از خدمات جدید و یا موجود حساب با به طور فزاینده ای بلند پروازانه و در عین حال همیشه سخاوتمندانه “سازمان ملل متحد حامل.”
اواسط محدوده Galaxy Tab A 8.4 (2020) بود به سختی منتشر شد یک ماه پیش در حال حاضر قیمت مناسب $264 یا 11 دلار در ماه برای دو سال پس از آن بسیار قابل توجه است که شما می توانید برای دریافت این حق بیمه به دنبال جمع و جور و نسبتا قدرتمند دستگاه رایگان در حال حاضر. بدیهی است که وجود دارد یک زن و شوهر از رشته های متصل با $264 پس انداز ارائه شده به 24 لایحه اعتبارات از 11 دلار پاپ پس از توافق شما به یک طرح پرداخت ماهانه.

ساخته شده (تقریبا) به طور کامل از فلز 8.4-incher بسته متوسط Exynos 7904 پردازشگر و بیش مناسب و معقول 3 گیگابایت حافظه در ترکیب با 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی در حالی که ورزشی شگفت انگیزی شارپ با رزولوشن 1920 x 1200 پیکسل است.

به طور طبیعی 2019-منتشر شد کهکشان S6 است به طور قابل توجهی بهتر… و گرانتر به طور معمول دلربا $725 در 4G LTE-پشتیبانی از نوع با 128 گیگابایت محلی دیجیتال احتکار ، برای بی شک مدت زمان محدود هر چند شما می توانید کاهش این تعداد در نیمه امضای توافق قسط ماهانه در یک 6GB یا بالاتر نرخ برنامه.

پس از لایحه اعتبارات $15.10 برای مدت دو سال “قرارداد” شما دنبال آن هستید در هزینه کمی بیش از 360 دلار در یک پیکسل 855 نیروگاه با یک کمر باریک خیره کننده Super AMOLED, صفحه نمایش ساخته شده در S Pen, RAM 6GB, تعداد بسیار زیادی عمر باتری (برای چنین لاغر, قرص), سریع, شارژ, تکنولوژی تشخیص اثر انگشت و صدای حق بیمه طراحی شده توسط کمتر از چهار AKG-تنظیم بلندگو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de