T-Mobile آتش سوزی صدها نفر از با حداکثر سرعت دویدن کارکنان در کمتر از شش دقیقه

با وجود امیدوار به حفظ تمام نیروی کار پس از ادغام T-Mobile در حال حاضر آغاز شده به آتش با حداکثر سرعت دویدن کارکنان تنها چند ماه پس از حامل ایالات تحت یک بنر. ما در حال صحبت کردن در مورد چند ده نفر بلکه صدها نفر از با حداکثر سرعت دویدن کارکنان خواهد شد که از دست دادن شغل خود را در وسط یک بیماری همه گیر.TechCrunch گزارش می دهد که در یک کنفرانس تلفنی است که به طول انجامید کمتر از شش دقیقه, T-Mobile VP جیمز کربی به معنای واقعی کلمه گفت: صدها نفر از با حداکثر سرعت دویدن کارکنان که آنها را گذاشته پس از “خود خدمات دیگر مورد نیاز.” جای تعجب نیست کربی نمی خواهید برای پاسخ به هر گونه سوال با حداکثر سرعت دویدن از کارکنان و به طور ناگهانی به پایان رسید تماس بگیرید.در طول روز اعضای T-Mobile را مدیریت بالایی برگزار شد و چند تماس برای اطلاع رسانی با حداکثر سرعت دویدن کارمند که آنها هستند که از کار اخراج شدند. ظاهرا T-Mobile قصد دارد برای از بین بردن با حداکثر سرعت دویدن در داخل واحد فروش (BISO) که ضربه سخت بود اخراج.

جالب اینجاست که T-Mobile است که به دنبال استخدام 200 نفر در موقعیت های جدید به طوری کربی تشویق با حداکثر سرعت دویدن را تازه گذاشته و کارکنان به درخواست برای این موقعیت های جدید را از طریق T-Mobile خارجی حرفه ای صفحه. همه کارکنان که گذاشته شده در روز دوشنبه ادامه خواهد داد به کار برای با حداکثر سرعت دویدن تا اوت 13 و آنها را دریافت خواهید کرد متفاوت قطع بسته های بسته به چه مدت آنها کار کرده و حامل.

T-Mobile و Sprint نهایی خود را به ادغام در اوایل ماه آوریل اما قبل از آن و پس از آن — مدیر اجرایی mtv گفت: در نامه ای سرگشاده که او انتظار جدید T-Mobile به بیش از 11,000 کارکنان اضافی توسط 2024. متاسفانه, آن را مانند به نظر می رسد مدیریت جدید یکی دیگر از برنامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>