T-Mobile توضیح می دهد تغییراتی که شما در آن بازگشایی فروشگاه

بازگشت در ماه مارس T-Mobile تعطیل همه آن را در فروشگاه های خرده فروشی در مراکز خرید به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. روز بعد آن را گسترش shutdown عبارتند از 80% از فروشگاه های آن است. به دلیل نگه داشتن خطوط ارتباطی باز در میان خانواده و دوستان بسیار مهم است برای زنده ماندن شیوع بدون از دست دادن سلامت عقل را بی سیم ارائه دهندگان در نظر گرفته “ضروری” خدمات و مجاز به باز باقی می ماند. به دنبال آن در فروشگاه های استراتژیک, T-Mobile تصمیم به نگه داشتن آن با مکان های خرده فروشی هستند که بیش از 30 دقیقه رانندگی برای بسیاری از مشتریان آن است. و البته حامل تا به حال وب سایت خود را به بالا و در حال اجرا است.
با برخی از کشور آغاز روند بازگشت به حالت عادی T-Mobile در حال حاضر تصمیم بر تغییرات شما را ببینید و تجربه زمانی که شما بازدید از یکی از ts به تازگی بازگشایی فروشگاه. در یک ویدئو در آن نوشته شده YouTube channel, T-Mobile, معاون اجرایی رئیس جمهور از بازارهای مصرف, جان Freier, توضیح می دهد که چگونه T-Mobile فروشگاه ها رسیدگی خواهد شد کسب و کار شما در حالی که شما نگه داشتن آن دیگر مشتریان و کارکنان امن است.
به عنوان Freier توضیح می دهد زمانی که شما بازدید از یک T-Mobile, خرده فروشی, محل, یک کارمند در حال حاضر باز کردن درب برای شما هنگامی که شما را وارد کنید و یا خروج از ساختمان و محوطه. این است که نه تنها یک ژست مودب در حامل بخشی از آن را نیز به شما مانع از نیاز به لمس دستگیره در. هر فروشگاه نیز باید ظرفیت خود را کاهش می یابد بر اساس اجتماعی فاصله به منظور “حفظ همه با خیال راحت و دور از یکدیگر است.” T-Mobile کارکنان تمام خواهد شد با پوشیدن ماسک های صورت و با استفاده از ضد عفونی کننده برای ضد عفونی کردن نسخه ی نمایشی تجهیزات قرار داده شده در فروشگاه’ قفسه های آنها نیز خواهد اسپری و تمیز کردن خود دستگاه های شخصی.

این T-Mobile.com وب سایت اجازه می دهد تا شما را به مرور برای خرید و فعال سازی یک گوشی جدید بدون نیاز به مراجعه به یک فروشگاه. همچنین بهترین مکان برای بازدید 24/7 برای کمک به شما برای دریافت پاسخ به هر گونه سوال است که شما ممکن است مربوط به کشور سوم بزرگترین اپراتور بی سیم. و این سایت همچنین می توانید اتصال شما با فروشگاه های محلی خود را. اگر شما یک سفارش در انتظار شما می توانید آن را انتخاب کنید تا داخل آن ذخیره یا منظقه.

“تمام این اقدامات گرفته شود به شما در حفظ امن و راحت در حالی که ما کمک به شما در حفظ و متصل به جهان خود را” اجرایی متحده است. “به مشتریان فروشگاه ما تیم و تمام کسانی که در این جوامع است که ما در خدمت در سراسر این کشور بزرگ ما با تشکر از شما برای صبر و شکیبایی شما و همکاری خود را بیش از این چند ماه گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im