T-Mobile توضیح می دهد که روز شنبه قطع برق و به همین دلیل آن را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد

روز دوشنبه (15 ژوئن) کاربران در تمام حامل های عمده تجربه مشکلات با خدمات خود را. این موضوع بعدها تنگ کردن به یک مشکل فنی در T-موبایل شبکه باعث یک اثر آبشاری در سراسر بقیه شبکه های. چنین اصلی در قطع است نه یک اتفاق معمول و در زمان هایی از این دست می توان آن را به خصوص استرس زا به سمت چپ بدون اتصال است. برای روشن شدن هوا در اطراف آنچه اتفاق افتاده نویل ری T-Mobile رئیس جمهور از تکنولوژی منتشر شد بیانیه ای در روز شنبه قطع برق. او آغاز می شود گفت که تیم فنی “… نمی دیدار خود ما برای تعالی است.”

مشکل با این شرکت به Voice-over-LTE بود که در نهایت مشخص به “… یک اجاره فیبر مدار شکست از یک شخص ثالث ارائه دهنده خدمات در جنوب شرقی.” T-Mobile ظاهرا برنامه ریزی شده برای چنین رویدادی بود و افزونگی در محل برای نگه داشتن ترافیک روان است. اما اجرایی آمده است که افزونگی نیز موفق به این مناسبت و لینک خراب ناشی از بیش از حد از این شبکه است.

“این بیش از حد منجر به ترافیک IP طوفان که از جنوب شرقی به ایجاد ظرفیت قابل توجهی از مسائل در سراسر IMS (IP گرافیک چند رسانه ای) هسته شبکه است که پشتیبانی از VoLTE تماس.”

علاوه بر بازگرداندن شکست خورده قطعات T-Mobile در حال حاضر یکپارچه تدابیر اضافی را به مطمئن شوید که این نوع از شکست نمی تواند دوباره اتفاق می افتد.

شبکه های تلفن همراه شده اند تحت فشار بیش از چند ماه گذشته برخی از حامل در حال حمل به 40 درصد ترافیک بیش از حد معمول است. آن را آسان برای فراموش کردن زیرساخت های عظیم که پشت سر ما در گوشی های هوشمند است. مسائل مانند این اگر چه آزار دهنده ملزم به اتفاق می افتد.

خوشبختانه در این مورد مشکل حل شد نسبتا سریع و همه چیز رفت و برگشت به حالت عادی. به عنوان طبیعی به عنوان ما می توانیم این روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>