T-Mobile دارای gigabit نقطه عطف هموار کردن راه به صورت گسترده ای در مقیاس بالا-سرعت 5G خدمات

در حالی که گیگابیت سرعت شده اند به لحاظ نظری قابل دسترسی در آمریکا مدتها قبل از 5G شد یک واقعیت تجاری آن هنوز هم آسان به شکستن 1Gbps مانع در زندگی واقعی استفاده در یک بازی گاه به گاه قدم زدن در اطراف شهر.

در مقابل, با حداکثر سرعت دویدن اواسط باند 5G سیگنال است مانع چنین موانع سفر بسیار دور اگر چه نه کاملا تا آنجا که T-Mobile در سراسر کشور کم-گروه تکنولوژی. هم بسیاری از صاحب نظران صنعت و تحلیلگران بازار انتظار داشتند این دو به اعتصاب تعادل کامل بین پوشش و سرعت و در حالی که “جدید T-Mobile را” یکپارچه سازی تلاش ها به سختی شروع اولیه آزمون ها بطور قابل توجهی بیشتر تشویق بیش از هر کسی می تواند پیش بینی کرده اند.

چه کسی می دانست که در اواسط باند 5G می تواند بسیار سریع ؟

که مانع روانی آمد غلت پایین در اخیر سرعت تست های انجام شده توسط حداقل دو نفر مختلف از جمله یک non-T-Mobile-کارمند. البته آن را امن فرض کنیم میانگین سرعت در واقع به طور قابل توجهی کمتر از آن است که در منهتن که این نتایج ثبت شد. علاوه بر آن در زندگی واقعی اعداد به احتمال زیاد به رها کردن به عنوان کاربران بیشتر و بیشتری شروع به اتصال به جوانه زدن شبکه.

مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود در برخی از مکان های

در ضمن T-موبایل 5G سرعت در حال… رک و پوست کنده شرم آور در بسیاری از شهرستانها (نه به ذکر است مناطق روستایی) اما با کمک از اواسط گروه فن آوری آن را مانند به نظر می رسد کسانی که نمرات ممکن است افزایش خیلی بیشتر از آنچه قبلا انتظار می رود.

در صورتی که شما نگرانم, بله,, ماژنتا, باور نکردنی شاهکار بود دست و بدون استفاده از هر گونه mmWave طیف است که هسته ورایزون ناقص 5G استراتژی در حالی که نشسته در بالای جدید T-Mobile به اصطلاح “کیک لایه.” گفت: “کیک” خواهد بود و به تدریج در خدمت به ساکنان نیویورک در هفته آینده, که تضمین می کند و حتی بالاتر سرعت دانلود در بخش های خاصی از “سیب بزرگ است.”

مهمتر از T-موبایل شگفت انگیز (و شگفت آور اولیه) کار یکپارچه سازی با حداکثر سرعت دویدن اواسط باند 5G طیف باعث می شود رویای فوق العاده با سرعت بالا به شبکه های تلفن همراه برای توده ها به طور ناگهانی احساس واقعی در کوتاه مدت امید در ما. ما هنوز در حال صحبت کردن در بسیاری از ماه احتمالا سال در اینجا, اما آن را قطعا خوب برای دیدن استثنایی دانلود با سرعت مترادف با mmWave فن آوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de