T-Mobile دارای 130x بیشتر 5G پوشش شبکه از Verizon, AT&T, طول می کشد به سرعت منجر

مصرف گوشت از آخرین وضعیت از تلفن همراه از اتحادیه Ookla سازندگان Speedtest, T-Mobile به از دست ندهید این فرصت را به لاف زدن با این یافته آن است که excelling در یک بسیار مهم 5G متریک – در دسترس بودن.
“در آن Q2 سال 2020 Speedtest ایالات متحده گزارش بازار اندازه گیری 4G و 5G پوشش و سرعت Ookla یافت که T-Mobile مشتریان دریافت 5G سیگنال در حدود 20 برابر بیشتر از شهرستانها Verizon و AT&T ترکیب (و تقریبا 130x بیش از Verizon به تنهایی). و سازمان ملل متحد حامل مشتریان با 5G دستگاه را سریع تر “5G قادر به” سرعت از ورایزون” chirps T-Mobile.
به نظر می رسد که T-Mobile غذای آماده است که کمی سخاوتمندانه با اعداد, به عنوان آنها تعداد منحصر به فرد تمام شهرها در منطقه مترو برای رسیدن به ’20’ یا 130x’ ادعا می کند به عنوان مخالف به مناطق مترو با یک تعداد از مردم است. اگر شما را به بوستون مثلا AT&T را پوشش پتو به چندین شهر در منطقه بوستون بیشتر مانند کمبریج, Somerville, Brookline نیوزیلند و بسیاری دیگر اما حامل تعداد این را به عنوان یک منطقه مترو. یک نمایندگی عادلانه تر خواهد بود تعداد افراد تحت پوشش با AT&T به شبکه 5G گسترش بیش از 179 میلیون نفر در فوق مترو مناطق و T-Mobile پوشش 225 میلیون نه تقریبا overcount که فردی شهرها نسبت به مناطق مترو نمایندگی کند.
هنوز ادغام با حداکثر سرعت دویدن در نظر گرفته شد یک موفقیت بزرگ سرخابی در حال حاضر داغ در پاشنه بالا سگ شماره مشترک و در حال حاضر به شبکه 5G هم افزایی پس از ادغام حداقل در شهرهایی مثل نیویورک یا فیلادلفیا با گوشی از جدیدترین Galaxy S20 سری.

وجود دارد بسیاری از شبکه را به استفاده از بیش از حد. ترکیب دارایی های T-Mobile و Sprint باید 319 مگاهرتز از طیف حتی بدون سریع mmWave باند. که در حال حاضر دو AT&T و تقریبا سه برابر Verizon مقدار. در سریع بالا-گروههای که در آن تمام گیگابیت سرعت های سحر و جادو اتفاق می افتد mmWave طیف منابع از T-Mobile و Sprint در حال 1,160 مگاهرتز دوم تنها به ورایزون.

جدید T-Mobile در حال حاضر بدبختانه تغییر در آن پس از ادغام “کیک لایه” 5G پوشش در فیلادلفیا و منهتن. فیلادلفیا است, بعد از همه, یکی از معدود مناطق با 5G پوشش از تمام حامل های عمده و به طور طبیعی تبدیل به یک میدان نبرد از سرعت و پوشش ادعا می کند.

ترکیب با حداکثر سرعت دویدن و T-موبایل 5G شبکه پوشانده تقریبا 38 درصد از فیلادلفیا حتی قبل از ادغام گروههای موسیقی است. با 2.5 گیگاهرتز باند در اختیار هیچ تعجب می کنم که T-Mobile در حال حاضر دارای چه آن فیلادلفیا 5G شبکه به تنهایی بیت ورایزون کل کشور mmWave منطقه تحت پوشش.

همانطور که می بینید, T-Mobile ممکن است سریعترین 5G پوشش سرعت “تمام آزمایشات گرفته شده در 5G-دستگاه قادر است که شامل LTE و فن آوری,” – که می رود به AT&T – اما آن را به خوبی انجام می دهد و وقتی که می آید به در دسترس بودن در اینجا Ookla را حرکت شبیه چمچه زنی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>