T-Mobile و Sprint مشتریان خود مشترک فست فود freebie و همچنین به عنوان بسیاری از قدرت پردازش دیگر

این هفته یک ویژه برای دیوانه محبوب T-Mobile در سه شنبه برنامه باز آن مجازی درب برای اولین بار به مشتریان با حداکثر سرعت دویدن نیست و در عین حال انتقال به کشور سوم-بزرگترین ارائه دهنده خدمات بی سیم.

این مجموعه منحصر به فرد مباحث و تخفیف موضوعات ارائه در تاریخ 23 ژوئن بسیار چشمگیر بود و از جمله همه چیز را از یک gratis $10-ارزش غرور-الهام کمربند کیف برای سامسونگ کهکشان A71 5G قرعه کشی sweepstake.
شما به سادگی نیاز به باز کردن T-Mobile در سه شنبه برنامه بر روی آی فون یا آندروید گوشی آمده در 30 ژوئن به ادعای خود آخرین فست فود جوشیدن به عنوان به خوبی به عنوان جدید را وارد کنید قرعه کشی برای شانس برای برنده شدن تا 2000 دلار به صورت نقدی. فقط مانند یک زن و شوهر از هفته پیش هر چند شما باید به صرف $1 در برگر کینگ به واجد شرایط برای خود تعریف گنده و سیب زمینی سرخ شده که به معنی این است که از لحاظ فنی و نه یک freebie.
اما آن را هنوز هم بسیار جذاب مقابله برای مواد غذایی سریع معتادان در حالی که فوق قرعه کشی خواهد شد و شامل چشمگیر در مجموع $100,000 در جوایز نقدی. بیش از 400 نفر در مجموعه ای به تقسیم این درآمد با 250 خوش شانس T-Mobile و مشتریان با حداکثر سرعت دویدن به دنبال جمع آوری 100 دلار در هر, یکی دیگر از 140 نفر با توجه به پیروزی $250 پاپ و 20 جایزه بزرگ فاتحان به ثمر رساند 2000 $در هر کدام بدون نیاز به پرش از طریق هر حلقه یا هر چیزی خاص است.

باور کنید یا نه وجود دارد حتی بیشتر از هدیه و تخفیف به حال روز سه شنبه از جمله 40 درصد خاموش Puma.com سفارشات رایگان 1-شب Redbox دیسک اجاره 1 ماه Pantaya اشتراک و $0.25 کردن در هر گالن گاز شل. در بالا از آن همه کسانی که خود ادعا gratis 3-ماه Postmates نامحدود اشتراک و شش ماه رایگان نامحدود MyTelemedicine دسترسی هنوز هم می تواند انجام این کار از طریق T-Mobile در سه شنبه برنامه در هر دو قرمز و با حداکثر سرعت دویدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>