T-Mobile و گوگل در حال پیوستن به نیروهای برای اولین بار-از-آن-نوع همکاری برای افزایش RCS تصویب

در تئوری, غنی خدمات ارتباطی (RCS) استاندارد بسیار شگفت انگیز است هدف خود را به جای تلفن ابتدایی SMS (سرویس پیام کوتاه) تجربه و اضافه کردن یک دسته از ویژگی های مدرن به معادله بدون نیاز را برای شما به دانلود یک شخص ثالث برنامه IM مانند Facebook Messenger, واتساپ و یا تلگرام.

را وارد کنید “اولین از نوع خود” همکاری T-Mobile و گوگل است که اجازه می دهد تا “سازمان ملل متحد حامل” مشتریان برای برقراری ارتباط با مردم در شبکه های دیگر اعمال نفوذ RCS ویژگی های بدون نیاز به انجام هر چیزی و یا دانلود بیش از حد بالا برنامه مانند آنهایی که در بالا ذکر شد. این باعث می شود سرخابی جهان اولین ارائه دهنده خدمات بی سیم برای “اجرای کامل استانداردهای مبتنی بر RCS جهانی مشخصات 1.0 اتصال با گوگل, پیام, خدمات” یک حرکت رود به دنبال Verizon و AT&T در آینده نزدیک به عنوان به خوبی.

T-Mobile بود و در واقع ملت را اول حامل برای راه اندازی RCS تمام راه برگشت در سال 2015 (برای بخش کوچکی از کاربران آن) کار خستگی ناپذیر و از نزدیک با سازندگان دستگاه اندیشه از آن پس به “درایو تصویب آن” افزایش تجربه پیام رسانی امکانات و ساخت آنها را به طور مستقیم به خود گوشی. که در حال حاضر درست است برای تقریبا 40 T-Mobile و مترو توسط T-Mobile مدل های گوشی های هوشمند میباشد بدیهی است که به زودی.

متاسفانه ما شده اند قادر به پیدا کردن لیست کامل حاوی تمام کسانی که از 40 مدل اما اخیرا منتشر مصنوعی باید حمایت شود. برجسته در حال حاضر قابل توجه RCS تصویب T-Mo ادعا می کند مشتریان خود ارسال بیش از 700 میلیون دلار از جمله “پیشرفته” پیام در روز است. تعداد بدیهی است که به احتمال زیاد به رشد در حال حاضر که شما می توانید ارسال RCS پیام برای آندروید مشتریان در شبکه های دیگر در سراسر جهان با استفاده از تلفن خود را بومی نرم افزار پیام.

در صورتی که شما نگرانم RCS خود را افزایش می دهد اس ام اس های سنتی تجربه با چت گروهی قابلیت پشتیبانی تا 100 مگابایت فایل نقل و انتقالات جغرافیایی-به اشتراک گذاری مکان و مهمتر از همه توانایی به دانستن زمانی که کسی در حال تایپ کردن یک پاسخ به پیام های خود را به عنوان به خوبی به عنوان زمانی که گفت: متون تحویل داده و بخوانید. در نویل ری کلمات شما در حال حاضر می دانم که مردم در شبکه های دیگر نادیده گرفتن شما که… خیلی باحال ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر