تعویض به iOS? در اینجا برخی از راهنمایی و ترفندها است که شما ممکن است بدانید در مورد

اگر شما تصمیم به تبدیل به آی فون اپل و هستند که از سال با استفاده از دستگاه آندروید شما ممکن است علاقه مند در برخی از ترفندها و نکاتی که به اطلاع عموم که خیلی. شما ممکن است تصمیم گرفته اند که به افزایش عمر باتری بهبود یافته دوربین و محکم ساخت آی فون 11 Pro Max ترغیب کرده شما را به حرکت به iOS از Android. بدون در نظر گرفتن چگونه شما به پایان رسید تا با یک سیستم عامل iOS-صفحه گوشی وجود دارد برخی از ترفندهای که کهنه آی فون کاربران ممکن است با آن آشنا شود اما کسانی که به پلت فرم ممکن است بخواهید بدانید در مورد.

شما می توانید خود را به نوع سوالات و درخواست ها برای سیری به جای گفتن آنها را با صدای بلند

اگر شما برنامه ریزی در نگه داشتن آی فون خود را در جیب خود در حالی که پارس سفارشات به سیری وجود دارد تنظیم است که شما نیاز به ضامن ، رفتن به تنظیمات > دسترسپذیری > سیری و ضامن در “همیشه گوش برای “Hey Siri’.” به شرح زیر ضامن آمده است: “گوش دادن” هی سیری ” هنگامی که آی فون خود را رو به پایین و یا پوشش داده شده است. این دکمه های مختلف با ویژگی های متفاوت از گوش دادن برای “Hey Siri” ضامن موجود در سیری و جستجو در منوی تنظیمات. دومی اجازه می دهد تا به صورت رایگان به دست سیری فعال شود بر روی آی فون خود را.
بسیاری از کاربران آیفون که از اندروید کنجکاو هستند در مورد اینکه چرا آنها فقط می توانید بپرسید سیری برای رسیدگی به کارهای به جای تایپ کردن یک درخواست به عنوان شما می توانید با گوگل دستیار. حقیقت این است که شما می توانید اجازه دهید انگشتان دست خود را راه رفتن وقتی که می آید به سیری. از همان منوی دسترسی ما فقط به ذکر شما می توانید ضامن “نوع به سیری.” با این ویژگی را فعال کنید شما می توانید فشار دهید و نگه دارید دکمه سمت به نوع یک سوال و یا یک وظیفه به سیری.

در اینجا یکی دیگر از نوک. بیایید می گویند که شما باید کاملا چند برنامه بر روی آی فون خود را و به عنوان یک نتیجه شما باید چندین صفحه نمایش. فرض کنید شما در هفتم صفحه نمایش و شما نیاز به رسیدن به یکی از اولین. مطمئن شوید که شما می توانید ضربه تند وشدید زدن به سمت راست تا زمانی که روی صفحه نمایش ظاهر می شود. و یا شما می توانید با استفاده از یک ژست است که شما را بلافاصله به صفحه نمایش. از پایین صفحه نمایش ضربه تند وشدید زدن انگشت خود را به عنوان سریع به عنوان شما می توانید. شما ممکن است نیاز به کار در آن ژست اما آن زمان بهینه ساز.

اگر شما در حال تعویض برای iOS از اندروید به جای رفتن به فروشگاه App و نصب هر برنامه بر روی گوشی آندروید خود را یک به یک (یک فرایند بسیار وقت گیر) نصب سوئیچ به برنامه iOS از فروشگاه Google Play و دستورالعمل ها را دنبال کنید. قرار دادن تلفن آندروید شما در حال تغییر از کنار آی فون است که شما در حال تعویض و با استفاده از یک خصوصی شبکه Wi-Fi شما حرکت را به تلفن جدید خود را تماس با ما; پیام تاریخچه; دوربین عکس ها و فیلم ها; وب سایت بوک مارک ها; حساب های ایمیل و تقویم. ما با استفاده از این برنامه در هنگام تعویض از صفحه 2 XL و آن را مانند یک جذابیت کار کرده.

آخرین نکته برای کسانی که در حال حرکت به iOS از اندروید است که با بودن قادر به مشاهده درصد از عمر باتری باقی مانده بر روی صفحه نمایش گوشی خود. در اندروید شما می توانید در یک سوئیچ برای دیدن درصد از عمر باتری باقی مانده در نوار وضعیت با رفتن به تنظیمات > باتری و روشن کردن درصد باتری. زمانی که جابجا کنید در این شکل ظاهر می شود در همه زمان ها. شما می توانید درصد از عمر باتری باقی مانده بر روی آی فون خود را تنها با کشیدن از پایین سمت راست از روی صفحه نمایش به فاش کردن مرکز کنترل. در سمت راست نوار وضعیت موجود در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش شما را ببینید خواندن نشان دادن درصد باتری باقی مانده در تلفن همراه با نوار سنتی است که به گرافیکی نگاهی به عمر باتری باقی مانده در این دستگاه است.

در نهایت اگر شما یک کاربر آیفون در یک تماس بگیرید و همچنین با استفاده از یک برنامه بازگشت به تماس صفحه نمایش است که به عنوان بصری به عنوان آن را بر روی آندروید است. نیست که آن ساده نیست, ذهن شما, اما آن را به وضوح مشخص شده است. در بالای صفحه نمایش شما خواهد شد پیدا کردن یک قرص سبز به شکل آیکون با زمان در آن است. شیر بر روی آیکون تلفن را بلافاصله پس از بازگشت به تماس در صفحه نمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im