بررسی teases PS5 قیمت که فقط بیش از حد خوب درست باشد

  • اگر PS5 و PS5, نسخه دیجیتال, قیمت بسیار پایین تر از برآورد? این چیزی است که یک بررسی خواسته طرفداران.
  • برخی از مشتریان دریافت نیلسن پرسشنامه پیشنهاد تصادفی قیمت گذاری برای پلی استیشن منتشر نشده 5 کنسول ها و نظرسنجی ها به بیرون درز آنلاین.
  • این معلوم نیست چه, نظرسنجی, برای, اما پیشنهاد PS5 قیمت ترجمه می تواند به ضرر و زیان قابل توجهی برای سونی.

ما مطمئن بودند چند ماه پیش که 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X راه اندازی خواهد شد در این فصل تعطیلات به عنوان فاز اول این رمان coronavirus همه گیر متوقف ساخت در چین و همچنین سفر بین قاره است. اما ماه ها گذشت و هر دو شرکت سونی و مایکروسافت ساخته شده روشن است که PS5 و سری X خود دیدار خواهد کرد برای تعطیلات سال 2020 راه اندازی پنجره. گزارش گفت که این کنسول می تواند در تامین کوتاه مدت در طول کریسمس ، مایکروسافت علنا اذعان کرد که COVID-19 بحران بهداشتی تاثیر فروش کنسول نشان می دهد آن را در حال حاضر حسابداری برای کاهش فروش بیش از حد معمول. اما نه شرکت است که تا کنون مایل به اشتراک گذاشتن جزئیات کلیدی است که می تواند باعث شکستن و یا جدید پلی استیشن و ایکس باکس مدل پاییز امسال: قیمت.

شایعات تا کنون به نفع مایکروسافت است که ظاهرا به دنبال تضعیف PS5 با سری X. اضافه کردن به که ایکس باکس دسترسی به همه برنامه و مایکروسافت دارای یک مزیت بزرگ بیش از Sony. نه به ذکر است که ارزان تر از سری S کنسول است گفت: برای شروع در $200 در بهترین سناریو مورد. در ضمن اجماع در PS5 است که مدل های معمولی هزینه 499 دلار یا 100 دلار بیشتر از نسخه دیجیتال. اما یک نظرسنجی فقط طعنه PS5 یک نقطه قیمت است که فقط بیش از حد خوب درست باشد.

یک Redditor ارسال شده در تصویر زیر از طریق NotebookCheckکه نشان می دهد “تصادفی قیمت گذاری” برای PS5:

تصویر نشان می دهد یک نیلسن بررسی است که نشان می دهد تصادفی قیمت گذاری برای کنسول PS5.

در اینجا آنچه که نقل قول می گوید: تاکید ما:

به عنوان ذکر شده در توضیحات محصول قیمت گذاری این محصول جدید (پلی استیشن 5) هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود. برای اهداف این بررسی ما را به شما اختصاص تصادفی قیمت گذاری شده است. لطفا این را تصادفی قیمت گذاری به در نظر گرفتن در زیر سوال.

تصادفی قیمت برای این محصول جدید (پلی استیشن 5) که شما ارزیابی خواهد شد در حال پلی استیشن 5: £349; پلی استیشن 5, نسخه دیجیتال: £259.

نیلسن نمی دانم قیمت PS5 و احتمالا اندازه گیری علاقه کاربر بر اساس قیمت چند امتیاز است که ظاهرا به صورت تصادفی از پاسخ دهندگان. اما ما قطعا می تواند حدس و گمان در این آمار و ارقام.

£349 ($436) PS5 و £259 ($323) را صدا بیش از حد خوب درست باشد. می تواند Sony توانیم به فروش هر یک از این دو کنسول است که کم و بدون در نظر گرفتن قابل توجهی از دست دادن ؟ یک گزارش گفت: چند ماه پیش که PS5 می تواند هزینه $450 به تولید است.

ما به شما یادآوری می کنند که بریتانیا به فاکتورهای مالیات بر ارزش افزوده برای تمام محصولات پس از تبدیل به دلار نمی خواهد به شما یک قیمت واقعی برای ما است. PS4 اصلی قیمت $399 بدون مالیات برای ما و £349 با مالیات (یا $436) برای انگلستان است. بنابراین £349 PS5 می تواند هزینه $399 در ایالات متحده است. سونی را حداقل 50 $از دست دادن در این نسخه به طور منظم در صورتی که $450 لایحه از مواد دقیق است. £259 PS5 نسخه دیجیتال می تواند در قیمت $299 در ایالات متحده است. از دست دادن در نسخه دیجیتال خواهد بود حتی بیشتر قابل توجه است. این دو کنسول در حال انتظار برای بسته دقیقا همان سخت افزار راه اندازی به جز Blu-ray disk. بنابراین اصلی قطعات از جمله CPU, GPU و سفارشی SSD خواهد بود فقط به عنوان گران.

عواملی مانند بحران بهداشت و درمان و مایکروسافت قیمت گذاری تهاجمی استراتژی برای ایکس باکس می تواند تعیین سونی به تعجب طرفداران با قیمت بسیار پایین تر نقطه برای کنسول PS5. اما تصادفی قیمت بالا هنوز هم به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد. اگر نسخه دیجیتال به نحوی می تواند در شروع $299 سری S می تواند فروش در واقع به عنوان کم به عنوان $199.

هر دو شرکت سونی و مایکروسافت در حال انتظار برای اعلام رسمی قیمت preorder و تاریخ انتشار برای این دو کنسول در برخی از نقطه در ماه های آینده.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>