سطح دو را مایکروسافت لانچر پیش نمایش دستاوردهای قبلا حذف ویژگی های

مایکروسافت اعتراف کرد که به تازگی این کار در دو سطح صفحه نمایش دو گوشی هوشمند, اما نمی توانستم پیشنهاد طرفداران اتا. اگر چه شایعه شده است که مایکروسافت در حال آماده سازی برای راه اندازی سطح دو در این سال تنها چیزهایی است که ما در حال حاضر یک تعداد انگشت شماری از تصاویر و برخی از جزئیات بیشتر در مورد این نرم افزار.سطح دو گوشی های هوشمند آندروید و پس از این دو دستگاه روی صفحه نمایش در آن اجرا می شود نرم افزار خاص مانند یک نام تجاری مایکروسافت نسخه جدید لانچر است که به اشتباه با سنتی launcher که در حال حاضر در دسترس در فقط در مورد هر گوشی های هوشمند آندروید.

به اصطلاح مایکروسافت لانچر پیش نمایش نسخه آلفا از اندروید لانچر است که به طور کامل ساخته شده از زمین تا با استفاده از کد های مختلف. این نسخه بهبود یافته از مایکروسافت پرتاب قرار است برای اجرا به خوبی بر روی هر یک یا دو صفحه نمایش گوشی و احتمالا جایگزین اولیه مایکروسافت Launcher برنامه زمانی که آن را آماده.

به هر حال, اگر شما می خواهید به سعی کنید از مایکروسافت لانچر پیش نمایش و یا شما در حال بازگشت کاربر شما خوشحال خواهید بود به می دانم که برخی از ویژگی های در حال ساخت باز گشت Neowin گزارش. آخرین به روز رسانی به ارمغان می آورد ویژگی های که برداشته شد در نسخه های قبلی چنین به عنوان گزینه ای برای انتخاب برنامه های متعدد به طور همزمان و یا پنهان کردن آنها را از کشو برنامه.

همچنین مایکروسافت لانچر پیش نمایش کاربران در حال حاضر می توانید پین ویدجت از خوراک به یک صفحه جدید و در نتیجه ساخت ویجت قابل مشاهده در تمام صفحه نمایش. هر کسی می تواند دانلود Microsoft لانچر پیش نمایش از طریق Google Play Store, اما نگه داشتن در ذهن که این است که هنوز نسخه آلفا بنابراین برخی از ویژگی های ممکن است به درستی کار نمی کند و یا نرم افزار ممکن است ناپایدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im