سطح دو را گزارش دریافت به روز رسانی به آندروید 11 به زودی پس از راه اندازی

از آنجا که مایکروسافت سطح دو بنا به گزارش راه اندازی در ماه آینده به احتمال زیاد کشتی با اندروید 10. این می تواند یکی از اولین دستگاه های دریافت به روز رسانی به آندروید 11 اگر یک گزارش جدید که به باور.
ویندوز آخرین ادعای مایکروسافت شروع به کار بر روی آندروید 11 برای آن دو روی صفحه نمایش دستگاه و که این امر می تواند نورد در عرض چند ماه از راه اندازی. نسخه بعدی اندروید خواهد شد احتمالا خواهد شد در ماه سپتامبر و زمانی که پتانسیل سطح Duo صاحبان می توانید انتظار آن را بر روی دستگاه.

ارائه گزارش مشروع است, این نشان می دهد که مایکروسافت بسیار جدی در مورد نرم افزار پشتیبانی از چیزی است که اکثر مصرف کنندگان را درک خواهد کرد.

مایکروسافت اج مرورگر و چشم انداز برنامه گزارش کار بومی در این دو دستگاه صفحه نمایش بیش از حد. به طور مشابه این گوشی سازگار خواهد بود با شرکت تلفن خود برنامه با توجه به ویندوز سنترال زک Bowden. Bowden می گوید که این برنامه در حال حاضر می تواند در افتراق بین معمولی و گوشی های آندروید و صفحه نمایش دو سطح اواز یا موسیقی دو نفری.

در آن را مانند به نظر می رسد مایکروسافت می خواهد هیچ مصالحه هنگامی که آن را به نرم افزار و سخت است در محل کار برای بهینه سازی تجربه کاربر تا حد ممکن است.

سطح دو احتمالا از ویژگی های بدون زرق و برق مشخصات: گل میمون 855 تراشه 6GB RAM 4G اتصال یک 3460mAh باتری و تنها 11 MP دوربین. در نتیجه نرم افزار, نرم افزار بهینه سازی همه مهم تر به دستگاه مبارزه با شانس.
سامسونگ است که انتظار می رود برای راه اندازی دو تاشو گوشی های بعدی ماه – Galaxy برابر 2 و یک 5G نسخه از Galaxy Z تلنگر. حتی بعد است مخفیگاه آنان را به Snapdragon 865 زیر کاپوت است که باعث می شود سطح دو صدا underwhelming در مقایسه با.
مایکروسافت دارای یک سلاح در زرادخانه خود را – سطح قلم. اگر چه سطح دو ارائه خواهد شد stylus, پشتیبانی, آینده کهکشان برابر 2 احتمالا نمی خواهد و این می تواند کمک به سابق بیشتر جذب خریداران.

هنوز مایکروسافت است که ظاهرا نه خیلی نشسته و مشتاق است برای آن دو دستگاه صفحه نمایش برای ضربه زدن به قفسه قبل از سامسونگ در آینده و همینطور دستگاه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>