سطح دو حرکت حتی به نزدیک شدن منتشر

چرا فقط دیروز بود که ما به شما گفت که دو نمایش سطح دو به تازگی بازدید FCC. و امروز ما می توانیم به شما بگویم که مجهز به آندروید دسترسی پیدا کرده و آن بلوتوث گواهینامه از Bluetooth Special Interest Group. چه این همه به این معنی است که مایکروسافت پدال به فلز به عنوان آن به نظر می رسد به پرده آنچه در آن موقعیت به عنوان یک بهره وری دستگاه قبل از سامسونگ معرفی Galaxy Z برابر 2 در آگوست 5th. Bluetooth SIG گواهینامه نشان می دهد که این دستگاه دارای شماره مدل از سال 1930 که همان شماره مدل که FCC مستندات ذکر شده برای سطح دو. با توجه به SIG دستگاه قابلیت بلوتوث 5.0.

مایکروسافت می تواند آزادی سطح دو زودتر از انتظار

شما ممکن است در نظر گرفتن سطح دو در همان دسته که سامی foldable اما مایکروسافت می کند. این دو ندارد نمایش انعطاف پذیر مانند Galaxy Z برابر 2 می کند اما در عوض متکی بر دو صفحه نمایش و یک انقلابی 360 درجه لولا; دومی می تواند اجازه می دهد تا کاربر به شکل 90 درجه زاویه بین دو صفحه نمایش اجازه می دهد این دو به توان از آن به عنوان یک مینی لپ تاپ است. یا با دو صفحه نمایش پیکربندی به عنوان یک وارونه “V” این دو می تواند قرار داده شده در یک شب جدول و استفاده به عنوان یک ساعت زنگ دار.

 

سطح دو می آید با یک جفت 5.6 اینچ AMOLED صفحه نمایش است که باز به شکل یک قرص به اندازه 8.3 اینچ صفحه نمایش که فوق لولا در وسط. گل میمون 855 تلفن همراه پلت فرم Qualcomm 2019 گل سرسبد تراشه خواهد بود در زیر هود همراه با 6GB حافظه و ذخیره سازی گزینه های 64GB 128GB و 256GB. یک 11MP دوربین پردازنده و چراغ ها نگهداری می شود با تشکر از 3460mAh ظرفیت باتری.

سطح Duo پشتیبانی از 4G LTE می کند و از ویژگی های 5G مودم. که نمی تواند جلوگیری از مایکروسافت از پس سامسونگ هم با گلکسی Z تلنگر با اضافه کردن یک سطح دو 5G نوع پایین جاده. اما این تنها می تواند یک امکان اگر مدل اصلی به فروش می رساند.
دیروز ما به شما گفت که tipster Evan Blass می گوید که سطح دو خواهد بود ارائه شده توسط AT&T. اما او بعد از آن اشاره کرد این است که هیچ انحصار مقابله بنابراین دیگر حامل در ایالات متحده می تواند بخشی از عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de